Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alexis53

Jak osiągnąć plan sprzedażowy?

Polecane posty

Gość alexis53

Hej, niebawem idę na rozmowę do pewnego banku, za zadanie mam ułożenie planu działania, jak zrealizować plan sprzedaży, bardzo prosiłabym Was o pomoc, jak Wy sobie radzicie w sprzedaży np. kredytów gotówkowych, KK, oraz ROR'ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyzwyczaj się lepiej a nie pytaj bo jak cie już przyjmą to każdy dzień będziesz zaczynasz od tzw " odprawy " czyli będziesz dziennie przedstawiać towarzystwu zebranych wokół ciebie przełożonych jakie masz pomysły na dziś i to oczywiście każdego dnia inne potem napiszesz oświadczenie ile dziś sprzedaż i podpiszesz to oświadczenie trafia do akt ,będą ci cały dzień na rece patrzeć i podsłuchiwac ze ZLE to robisz bo to będzie twoja wina ze nie robisz planu , potem kilka razy na dywanik i tłumaczysz się czemu ci nie idzie , potem masz łaskawie tzw plan naprawczy gdzie masz wyczarować w magiczny sposób to CO ZEPSUŁAS A JAK NIE TO CIE WYPIERNICZĄ i tyle po tobie TAK wygląda praca w banku ,sprzedaż jest dla największych frajerów , ale popracujesz zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu bym nie chcial w banku pracowac W ogole wszedzie tam gdzie jest sprzedaz i musisz wyrabiac jakies chore normy. Bo to jest nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis53
tak wiem, ale jak założyć sobie realizację planu, z pewnością będą ludzie umówieni przez CallCenter, będą stali klienci oraz jacyś z ulicy, ogólnie teraz pracuję na infolinii, ale nie mamy planów, tyle ile sprzedam to moje, dodatkowa kasa. bardzo proszę o jakąś poradę. [wiem, że nie będzie łatwo, ale bardzo chciałabym spróbować]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj informacji w Internecie. Ja mam fajną książkę "Zawód handlowiec:skuteczna sprzedaż bez manipulacji" Niemczyk, Kędzierski. Jak ją znajdziesz to możesz przejrzeć i znaleźć coś dla siebie. Naprawdę są tam proste i fajne rady, przynajmniej moim zdaniem. Uniwersalne, jeśli chodzi o techniki sprzedaży i kontakt z klientem. Co do sprzedaży ogólnej na blog.tomastest.eu znajdziesz w dziale sprzedaż artykuły. Może C***omogą w naszkicowaniu swojego planu sprzedaży. Generalnie chodzi o to, co chcesz zrobić żeby sprzedać, jakie techniki, chwyty i inne sztuczki będą C**przy tym przydatne. Jak się w to wdrożysz, to będzie znacznie łatwiej. Na początku nikt przecież cudów nie będzie od Ciebie oczekiwał. Tak, jak mówiłam, co możesz, wyszukaj w Internecie. Jest tego trochę, więc na pewno poczujesz się pewniej. I spróbuj przygotować "na sucho" taką prezentację i przedstawić ją komuś znajomemu, kto ją ewentualnie oceni i pokaże co powinnaś poprawić. Powodzenia na rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×