Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta_co_sie_wstydzi

Wstydzę się odczuwać przyjemność

Polecane posty

Gość ta_co_sie_wstydzi

Hej, jestem z chłopakiem rok, współżyjemy od jakiegoś czasu, niestety nie odczuwam z tego przyjemności. W sumie czytałam, że jest tak często więc się z tym pogodziłam. Seks jest w sumie rzadko ale bardzo często petting - on wie, że bardzo to lubię. Jednak mój problem tkwi w tym, że wstydzę się okazać jak bardzo jest to dla mnie przyjemne. Zawsze jest tak, że pieścimy się w tym samym czasie i całujemy. Jednak są takie momenty gdy naprawdę czuję dużą przyjemność ale wstydzę się to okazać i tłumię ją powtarzając sobie w głowie "zachowuj się normalnie, całuj i pieść go nadal". Było parę sytuacji gdy on zauważył jak mi dobrze i teraz bardzo się pilnuję żeby tego nie okazać. A chciałabym w takich momentach przestać go całować i pieścić a móc wtulić głowę w jego szyję i po prostu czuć. No ale się wstydzę, jest mi zwyczajnie głupio :( chciałabym mu to powiedzieć oraz również kilka innych rzeczy ale nie mogę się przełamać :( macie może na to jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Było parę sytuacji gdy on zauważył jak mi dobrze i teraz bardzo się pilnuję żeby tego nie okazać. " Przyznam że trochę nie rozumiem. Facet byłby chyba zadowolony gdyby widział i wiedział że tak na Ciebie działa? Skoro zdecydowałaś się uprawiać z nim seks, to nie masz się czego wstydzić. Porozmawiaj z nim i małymi kroczkami staraj się to przełamywać. Fajnie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyluzuj - to żaden wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_co_sie_wstydzi
No właśnie ja nie wiem co on myśli bo nigdy mi nic w takich sytuacjach nie powiedział i dlatego ja nie wiem jak to interpretować :( ciężko mi jest z nim na ten temat porozmawiać bo on też nigdy mi nic nie mówi czy coś robię dobrze czy źle, więc mi wstyd zacząć pierwszej ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jabtez nie pozwalam do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceta nawet nie ma się co pytać, na pewno mu się spodoba jak w pełni będziesz "pokazywać", co czujesz. Nawet z pewnością go to jeszcze bardziej podnieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kobietą nie nadążysz. Chce rozkoszy, ale zrobi wszystko, by tego nie okazać. Paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_co_sie_wstydzi
Mówisz, że to kobieta zrobi wszystko żeby tego nie okazać ale on też nic nie okazuje i nigdy się o nic nie pyta, więc skąd mam wiedzieć co jest ok a co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×