Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3latek wszystkiego się boi

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny nie wiem już co mam robić. Mój 3-letni syn wszystkiego się boi, balon strzeli "boje się" , pralka pierze "boje się" w sklepie "boje się Pani/Pana" i to wrzeszczy :( chciałam go do przedszkola zapisać (tz zapisałam) dziś byłam to wszeł normalnie ale później coś mu się nie spodowało i tekst boje się i na polko.... na urodzinach jak zobaczył torta to nie przyszedł do stołu i siedział w kuchni do póki nie wzięłam go Czy Wasze dzieci też miały taki okres w swoim życiu?? NIe wiem czy tylko on takie coś i może do lekarza z nim pójść.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój do 2 lat bał się trawy i piasku i za cholere nie chciał wychodzić z wózka... teraz ma 9 i niczego sie nie boi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i mojemu minie, ale to bardzo męczące jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek ma 3,5 roku. tez się wszystkiego i wszystkich boi. na swoje urodziny taka szopke odstawil, ze szok. wyl w swoim pokoju przez 30 minut. nie chciał wyjść a była tylko najblizsza rodzina. nie mogę z nim nigdzie wyjść, bo nie daj Boze ktoś się do niego obcy odezwie to od razu ryk. we wrześniu poszedł do przedszkola, ciagle placz. niestety non stop choruje i praktycznie nie ma kiedy przyzwyczaić się do tego przedszkola. przynajmniej do kościoła teraz chodzi, bo jeszcze rok temu zaczynal mwyc, gdy msza się zaczynala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym "torta" zobaczyła to też bym się bała... A tak a propos tematu- może się trochę wygłupia? Widzi że zwracacie uwagę na tekst "boję się" i tak mówi albo dla żartu, albo dlatego że tak okazuje niechęć? Mój miał taką fazę jakiś czas i właśnie mówił że "boi się" wszystkiego, łącznie z kąpielą, patelnią i właściwie wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w klatce był taki co się wszystkiego bał jak był mały. Wyrósł na p***ę i przychlasta. Chyba nie myślisz, że z takiego tchórza wyrośnie prawdziwy facet? Lepiej przygotuj się na to, że w podstawówce będą się nad nim znęcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno w wieku 3 lat dzieci się wszystkiego boja i dodatkowo jest to okres najgorszych koszmarów sennych, mija z wiekiem - naturalny etap w zyciu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×