Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakonczyć czy nie

Polecane posty

Gość gość

Poznalismy sie 4 miesiace temu, poczatki byly super jak zwykle, potem nagle przestał się odzywać,a na mojego smsa "co u ciebie" odpowiedział w skrocie,ze nie chce juz kontynuować znajomości(ze tak bedzie lepiej, on ma trundy swiat) ostatnio odezwał się znowu, zaprosił mnie na spotkanie ( jak zwykle bylo idealne, bo rozumiemy sie w kazdym stopniu), potem jakos przyjechał do mnie, zrobilam mu kolacje i odbyliśmy powazna rozmowe, no i powiedział mi cala prawde-co do smsa, ze nie chciał mi niczego obiecywać i bawic sie moimi uczuciammi, jednak potem zrozumial ze to bylo bez sensu, ze tak naprawde nie mial mi niczego do zarzucenia, ze przeszłośc go dalej trzyma(byl ze swoja ex 2 lata,mieszkali razem, ona go zdradziła), trudno mu zaufać, ze budowanie relacji to dla niego wymaga długi czas i nie wyobraza sobie teraz byc w jakimkolwiek związku, bo zwiazek to dla niego juz do konca zycia, "utknięcie" w jednym miejscu, a on chce jeszcze duzo zrealizować, ze trzyma dystans jak na razie itd. Rozumiem dystans, ale teraz nie odzywa się juz 5 dni po naszej kolacji, wczoraj postanowialm,ze sama przejme inicjatywe i napisze cokolwiek, jednak wciaz mi nie odppisuje, a widziałam, ze jest ze znajomymi na desce w gorach...myslicie, ze najlepiej bedzie jak zakoncze te znajomosc czy dam szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zakonczyla. Facet ma ewidentnie wy/j***** na Ciebie, odzywa sie tylko kiedy mu sie nudzi i nie ma co robic. Miej honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie chodzi o to, ze to on zawsze pisze do mnie pierwszy, spotkania sa zawsze z jego inicjatywy... mega ciezko mi to zakonczyc, bo mamy po porstu tak wiele wspolnego,ze nie wiem czy kiedykolwiek spotkam jeszcze kogos takiego...ale bede musiala niestety sie wyleczyc z tej toksycznej znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, odzywa sie do Ciebie pierwszy i spotkania wychodza z jego inicjatywy ale robi to wszystko tylko wtedy kiedy jemu wygodnie. Gdy nie ma co robic, nudzi sie, a gdy pojawi sie cos lepszego na horyzoncie to nie ma dla Ciebie czasu. Przykro mi, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pntlt w przelocie
Zgodze sie ze ze.robisz za " zapchajdziure" w jego grafiku. Chcialabys byc z.nim pare lat zeby c***owiedzial "sorry ale to nie to" . Lepiej nie marnowac czasu , jako facet ci to pisze . Zostaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×