Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hotel,pensjonat nad morzem

Polecane posty

Gość gość

hej mozescie polecic jakies fajne miejsce nad morzem na 3,4 dni z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litewska kolysanka
Ja miałam ok 12 lat - brat 6 i nie lubił się myć jak to chłopaki zazwyczaj, a on nawet najbardziej. Siedzimy w pociągu ja, brat, mama. (do brata) szeptem: - Ale ty jesteś niedomyty, a jaką masz brudną szyję! głośno i dobitnie: - To nie brud to siniaki, jak mam wyglądać jak mnie matka bije!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kaszubach odpowiada?Jest tam moja znajoma kierowniczka tego ośrodka.Popytam co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj namiary zerkne ,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oddzywa sie.Spróbuje jeszcze jutro.Ponoć przepięknie tam jest,zapraszała wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedzie tak daleko dam znać .Tez czekam na wiadomość.Jelitkowo passi Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszuby nad jeziorem Opinie naszym gospodarstwie są nawww.eholiday.pl Poleć znajomym tam też cała oferta i 20 fotek . 16:27:08 szukać "Dom Knieja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całą odpowiedzialnością polecam miejscowość baiłogóra i pensjonat ,,willa retro,, Byłam tam z mężem i małym dzieckiem 2 razy. Nie wiem jak jest poza sezonem z wyżywieniem. Co do pensjonatu to pierwszy raz nie miałam się do czego przyczepić, mam tu na myśli czystość. Właścicielka ma na imię Mariola, przemiła osoba. Nie znam namiarów ale proszę sobie wpisać w necie. Ta białogóra to malutka miejscowość otoczona lasem. Ja byłam bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyy

Witam serdecznie! W różnych miejscach nad Bałykiem się nocowało i najlepsze wrażenie zrobił na mnie Gryf w Pobierowie. Mega trafiona lokalizacja tuż przy morzu, basen z podgrzewaną wodą, jest specjalny basen dla dzieci z zabawkami i bardzo szybka zjeżdżalnia na którą mój synek potrafił wchodzić chyba ze sto razy dziennie i nie miał dość ;)) Jak ośrodek wygląda dobrze widać na zdjęciach u nich na gryfpobierowo.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmb

W Gryfie w Pobierowie można spędzić bardzo fajne rodzinne wakacje. Mają wszystko, od A do Z, od basenu z podgrzewaną wodą, przez zjeżdżalnie, na grillu, jacuzzi i saunie kończąc. Świetna lokalizacja bo na klifie przy samym morzu, także...już bliżej się nie da nic znaleźć, chyba że na statku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rek

same reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Ośrodek Gryf to fajny wybór w tej miejscowości, bo będziecie mieli bardzo blisko do plaży coś koło 350 metrów więc kilka minut i jesteście na miejscu. Jest tam też basen kryty. Ogólnie super standard możesz zerknąć dokładnie jak to wygląda na stronie gryfmiedzywodzie.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Może na stronie gryfmiedzywodzie.pl znajdziesz coś interesującego dla siebie, bo to takie miejsce, które przygotowuje się pod kątem różnych gości zarówno starszych jak i młodszych więc faktycznie można liczyć na miły wypoczynek. Na miejscu też basen więc jak nawet pogoda nie będzie dobra to też wypoczynek się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×