Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla ludzi z poczuciem humoru

Polecane posty

Gość gość
Nie cwaniakuj , wiesz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomyslalam, możesz i nawet 5 minut temu-skoro udajesz się do prostytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem. Zazwyczaj unikam takich akcji. Chyba, że nie ma nic pod ręką. Jak w chwili obecnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapędzaj się.Jak to nic pod ręką? Uważaj, bo mam nieco poglądy feministyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze powiesz, żeś taki cud w łóżku? czy gdzie tam to jeszcze robisz....wybacz, jakieś głupie te Twoje laski, że na to lecą---masz racje:"bo to złe kobiety byly" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co by mi dało wychwalanie siebie na jakimś anonimowym forum? Przypominam , że to nie ja rozpocząłem ten temat. :) Ten jest akurat bardzo niewygodny z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, co by Ci dało. Rozpoczęłam, żartując, ale nie pomyślałam, że tak może sie on potoczyć. Nie należę do jakiś tam cnotek, ale pewne zasady powinny jednak być. Liczyłam, że znajdę tu osoby na poziomie, chyba wyczuwasz, że głupia nie jestem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczuwam. A czujesz, że piszę do Ciebie z takim podejściem jakbyś była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo bardzo sie starasz . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrażam tylko swoje zdanie na dany temat. Prezentuję punkt widzenia. I nie gwarantuję, że będzie on pokrywał się z Twoim. Inaczej reszta konwersacji sprowadzi się do przytakiwania sobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda zaliczyłeś tę wtopę z "jednorazowym seksem".Aż tak wyzwolona to ja nie jestem.I szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie , bym kiedyś tak mogła zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :D Mam seks kiedy chcę i nie muszę korzystać z jednorazowych panów- chwilówek :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby to tylko choć jednego...ale założę się, że masz całe mnóstwo minusów. Tylko ja jestem idealna.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiesz co, można odwrócić sytuację i wtedy wyjdzie, że jesteś facetem chwilówką.Bawi Cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet w oczach kobiety jest jednym wielkim minusem. Czasem znajdzie się jakiś plusik. Który i tak po chwili zostanie zapomniany. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam , że jest wielkim minusem.To zależy od osobnika.Jesteś w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam odmienny pogląd na moralność. Bo jest narzucona przez kogoś. Tak samo jak kobiety muszą być szczupłe, bo ktoś tak powiedział i media to promują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, lubisz otyłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, pewne zasady powinny być utrzymane.Wychodzę z założenia, że nie jesteśmy zwierzętami, by natychmiast podążać za "chceniem". Wolą odróżniamy się od zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię kobiety. Bez podziałów wagowych czy wzrostowych. Atrakcyjna może być tak szczupła, jak z nadwagą. Bo nie mam granicy "nad" . Nie przyjmuję, że np. ponad 60 kg to jest granica która przeszkadza w byciu człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co nam będzie z tych wszystkich zasad, gdy już będą nas żarły robaki? Ja bez zasad, umrę inaczej niż Ty z zasadami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że dzięki moim zaadom sama siebie szanuję.Poza tym gdybym była przechodnią panną , nie wyglądałabym dość świeżo jeszcze jak na lata, które mam. Są jeszcze i inne czynniki, o ktorych tu nie za bardzo mogę pisać.Nie mogę napisać kim jestem prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w pracy? Nie odpowiedziałeś mi. Miałam ciężki dzień a muszę coś zrobić, więc niebawem się pożegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w weekend planujesz tę rozpustę? A kiedy? Niby masz 2 zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykuje się kilka dni zasłużonego urlopu. I nie jest to plan. Zwyczajnie pójdę "w miasto". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×