Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla ludzi z poczuciem humoru

Polecane posty

Gość gość
Wiesz co, to świat zupełnie mi nieznany.Nigdy nie zdarzyło mi się "iść w miasto". Może mi opowiesz , jak zarywa się laski, żeby wiesz...........Szok.Aż ciężko uwierzyć mi w to, że niektóre się zgodzą. Chyba jakieś gupie. :D I tak za przeproszeniem, :D staniesz przy niej na baczność? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zazwyczaj wynika samo z siebie. Odpowiednia ilość % i jakoś tak wychodzi. Prawdą jest, że pijany facet myśli o seksie. Co daje dużej motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok znikam ....mam mnóstwo pracy ..po pracy przyniosłam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i pijany facet myśli o seksie , ale chyba ma też zmniejszone możliwości.A co jeśli któraś potem powie, że jesst z Tobąą w ciąży? Nie boisz się? Biorąc pod uwagę to, że taaka mogła spać z każdym, to niezła perspektywa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziś dość, jestem zmęczona...............mam chyba już odlot.Zaraz idę spać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawie sie Was czyta, to chyba pierwszy watek, ktory przeczytalem od poczatku do konca a rozkladal sie na wiecej niz 2 strony. Oprocz rocznika to mamy sporo wspolnego z Martinim, dlatego ciekawie jest przysiasc z boku i poczytac niekiedy siebie. Ach te kobiety, zycie miedzy nimi bywa nad wyraz ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę , mamy nawet czytelników.:P A ten powyżej nawet stwierdził, że ma z Tobą wiele wspólnego :D Na Twoim miejscu zaczęłabym się bać, że zaczynasz przyciągać do siebie tę samą płeć. :D :D :D :D Będę potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie jestem gadem kopalnianym. Ktoś podobny do mnie żyje na pewno. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale frajerstwo tu siedzi,stara panna i tandetny lanser silący sie na luzaka,fuj co za obrzydliwośc,stara panna musi być wyjątkowo zdesperowana żeby szukać w takim chlewie namiastki męzczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawcie ich,to biedni ludzie,może się pokochają:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gdybyśmy się szukali , to chyba przeszlibyśmy na maie.Nie mam nic przeciw temu, żeby ktoś dołączył się do rozmowy.Warunek ma być jeden- w miarę ktoś na poziomie.Mile widziani nudni okularnicy. :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd taki stereotyp że jak okularnik (paskudne określenie) to od razu nudny? Nie każdego interesują gadki o pupci-marynie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
To określenie ogólnie przyjęte.Ja lubię ludzi na poziomie, a znaczna ich część nosi okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Na forum chyba większość rozmów jest o byle czym.To naturalne.Przecież nie będę tu roztrząsać swego życia prywatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie przeważają szkła kontaktowe i o dziwo, to ludzie też na poziomie :-) A może to zależy od...oprawek? Niektóre są ładne do momentu gdy ust nie otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Gościu, wyskakuj "z majtek" Skoro się odważyłeś/aś więc napisz jaka płeć i w przybliżeniu podaj wiek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
I po odwadze...a do komentarzy pierwsi.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Martini, masz kolejnego minusa- spóźniłeś się do pracy.O ok 10 minut.Nieładnie . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Chyba jestem jakaś niewiarygodna wg ludzi tu.Pisałąm- mam partnera od paru lat. Jakoś ci ludzie nie czytają dokladnie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Co będziesz teraz robił , oprócz jedzenia niedzielnego rosołu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kłamiemy. Ja wpadłem na rwanie, a Ty jesteś stara panna. Zdanie większości się liczy. Demokrację mamy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
A poza tym miałeś mieć 2 zmianę, więc znowu coś kręcisz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×