Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla ludzi z poczuciem humoru

Polecane posty

Gość azalia_
Plączesz się w zeznaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Chyba cos kręcisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Ja też "D :D Chyba nie udamy się na jedną imprę.................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
ja od piątku na jakiś tydzień...a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się strzegł na Twoim miejscu. :D Bo może nic nie zostać z wianuszka dla księcia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Trudno, książę zadowoli się resztkami pozostałymi z wianuszka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mi się słowa poprzestawiały. Ale tak to jest, jak się stary prawik nadmiernie podnieci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Tym wianuszkiem..............a właściwie jego resztkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Chyba nieźle walnięty jesteś.:P Zaraz znikam ..............muszę się sobą zająć :D wiesz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Tak....hmm ..właśnie. Idę swój wianuszek pielęgnować. :D Ale się nie martw, zajrzę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, wyskakuj "z majtek" Skoro się odważyłeś/aś więc napisz jaka płeć i w przybliżeniu podaj wiek. usialem sie jak dawno nie, bo akurat wyskoczylem z majtek zanim to przeczytalem :D plec juz znasz, wiek juz pisalem skoro jako gosc napomknalem o podobienstwach z Martinim84. rocznik ten sam, dobry rocznik, troche wyjatkowy, troche niepowtarzalny. w sumie nie ma co, calkiem doskonaly rocznik. tak sie zlozylo, ze wpadam kiedy juz was nie ma, a bo to zawsze cos do zrobienia. a i jakos ostatnio mi sie tryb biologinczego zegara porypal, i chodze spac o 5, wstaje o 10, albo pozniej a tak ciagle. chyba zaloze temat na forum jak wrocic do normalnego trybu. wiesz azalia, tak przypominasz mi jedna bardzo fajna osobke, ktora zanim mnie lepiej poznala byla taka sama jak Ty, zielona w tych tematach, historiach, one night stands etc. taka bardzo fajna, ale grzeczna raczej dziewczynka. dzis moge powiedziec z duma, iz wyzwolilem ja z tego okrutnego stanu uwiezienia i do dzis mi za to dziekuje. uczen pokonal mistrza. chyba oddalem jej swojego pozytywnego ducha, wiecej niz polowe, ale swietnie z niego korzysta i nie mowie tu o przypadkowych watkach. mowie o calosci podejscia do zycia. cala moja energia bije od niej na wszystkie strony. i fakt, to byl jeden raz, kolezanka z pracy, dawnej pracy. takie spotkanie po latach. przez caly ten czas cos sie w nas mocno nazbieralo. jak to mowia, co sie odwlecze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Cześć, gościu uważasz, że ta dziewczyna naprawdę jest z tego zadowlona? A Wy Panowie w ogóle nie myślicie jeszcze o życiu na poważnie w stadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Myślę na początek o małym stadzie -dwuosobowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Rozwijałam się kulinarnie.Jakoś po pracy naszło mnie na ciasto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Czyżbyś pracował nad kolażanką z pracy? :D ok , tylko uważaj. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze jest z tego zadowolona, z tego jak od tamtej pory jej zycie sie potoczylo, jak emanuje pozytywna energia. mimo iz wszystkich potencjalnych samcow ktorzy do niej uderzaja porownuje do mnie, to jednak ma ogromny dystans do nas w relacji i nie oczekuje nic wiecej. to jest naprawde bardzo zdrowa relacja. zreszta oboje od dawna wiedzielismy ze cos tam sie kreci miedzy nami, wiec w koncu przyszla taka sposobnosc. ja nie powiedzialem ze nie mysle, niedawno zakonczylem zwiazek. bo to zla kobieta byla.. :D tak szczerze, nie byla zla, ale byla egoistka ktora nie szanowala moich pasji i potrzeb. a ja jak zwykle dawalem zbyt wiele. wiele kobiet nie docenia tego ze ma wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Zajęłam się sobą, jak widzicie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
A te pasje i potrzeby? Niech no zgadnę SEKS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Martini, musiałeś się opędzać od niej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Albo wręcz odwrotnie, nadmiar samca.:D Po łapach dostałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×