Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla ludzi z poczuciem humoru

Polecane posty

Gość azalia_
Coś mi się zdaje, że po prostu bałeś się je nawet wystawić...a tu woja zgrywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego bym tu nie napisał, i tak masz własne zdanie. :P Więc uznajmy, że tak było.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Nie wyspałam się dziś zupełnie............Zdarzyło Ci się zasnąć ze słuchawkami na uszach? Mnie to się przytrafiło.W efekcie obudziła mnie muzyczka przed pólnocą i potem miałam problem z zaśnięciem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Moje założenia też takie były...miałam nie spać ale padłam nieoczekiwanie.Nawet Poniatowskiego w łóżku nie miałam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Coś Ty po Poniatowskim to mam dopiero odlot.:D :D ale i tak go lubię.Trzymam go przy łóżku w pogotowiu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Wyjeżdżasz we wtorek czy wyjście na miasto planujesz aż tak długie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Marna perspektywa.To po co pracować, by zaraz potem to przepić?Faceci bez kobiet zupełnie się marnują.:D NAPRAWDĘ Dlatego uważam , że sukcesem faceta jest porządna paartnerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
I tu się mylisz................ale te porządne są już zajęte.:P :D Trzeba wcześniej się rozpatrzyć, bo to towar deficytowy .:D Szybko wyłapane.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dać się uwiązać w wieku 20 lat? Biegać ze śmieciami i zamykać klapę w wc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gdy inni opuszczali, ja się bawiłem. I nie mam poczucia, że powinienem tego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Cos mi się dziś komp zawiesza.:( Ja z kolei wychodzę z założenia, że wolę umierać z nudów niż z nadmiaru wrażeń. Dzięki temu moje życie jest stabilne, bez większych rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Bo najwyraźniej jeszcze nie dorosłeś.Ale powiem Ci, że niektórzy faceci nigdy nie dorosna- może jesteś jednym z nich.Nie nadajes się żyć w stałym związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mógłbym chyba zbyt długo z taką stabilnością wytrzymać. Miałbym wrażenie, że życie przechodzi gdzieś obok mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Jeden z tematów dzisiejszych na kafe to pytanie:"Dlczego faceci wolą dziunie kręcące tyłkami' Myślisz, że naprawdę wolą? Ja uważam że do czasu.Gdy nadchodzi moment ustatkować się, to takie odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorosnąć? Kolejna ramka, którą ktoś narzucił. Bo taki jest model życia, później bo taki jest model rodziny... Ale kto to wszystko modeluje? I po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Musi być jakiś porządek, by następował postęp cywilizacyjny, by ludzie się rozmnażali.Nie jestem zwolennikiem rodzin wielodzietnych, ale gdyby nie to, zbyt mało byłoby nas.Z kolei posiadanie dziecka wymasza pewne zachowania, odpowiedzialność.Gdy tego brak , dochodzi do demoralizacji już od małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Jeśłi piszesz prawdę, to chyba coś w tym jest.Ale też może jeszcze nie dojrzałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
A ja mam innne wrażenie.Tak naprawdę brakuje Ci stabilnej partnerki- ale takiej z górnej półki , na której mógłbyś się oprzeć nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak każdy z nas, mam jakieś doświadczenia życiowe. W trudnych chwilach, których dawniej było wiele, dawałem sobie radę sam. I niech tak zostanie. Bo jak się kiedyś oprę, a ta podpora się odsunie, to upadek będzie wiele boleśniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Czyli jesteś już przedstawicielem , który tak naprawdę bardzo chciałby miłości , takiej prawdziwej ale boi się odtrącenia.Chyba dostałeś kiedyś po głowie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia_
Dużo teraz jest osób , które boją się zaangażować, by potem nie zostać oszukanym...Co za dziwne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×