Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

temat wypłat

Polecane posty

Gość gość

czy jest to możliwe aby nie zgadzała się wypłata z ilością godzin przepracowanych? w dodatku bez naliczonej premii?? Bo ilość godz którą podpisałam mi się zgadzała a która otrzymałam to aż oczy wytrzeszczyłam, że mam o 200 zł mniej niż sugerowałam.. dodam że pracuje w sklepie niskoobrotowym..i czy kierownik z jakiegoś powodu może obciąć nam pensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obciąć premię,, sory za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak być... ja tak miałam w swojej poprzedniej pracy, że mi się nie zgadzały godzinówki. Musisz porozmawiać z szefem i zapytać, dlaczego tak mało zarobiłaś. Może to kwestia małych obrotów z tego okresu i w przyszłym miesiącu dostaniesz np. więcej? Albo zwykła pomyłka? U mnie w firmie właśnie pomyłki się zdarzały najczęściej a nie obcinane pensje bez ostrzeżenia. Dlatego radzę porozmawiać z szefem i zapytać o co chodzi z wypłatą. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedź ,, zdziwiłam się bo godzinówka mi się zwiększyła , fakt że godziny w pracy się zmniejszyły ale jak otrzymałam 900 zł wypłaty bez premii i sądzę że godz tez została pomylona to aż płakać się chce... liczyłam na 1200,, chyba że źle wyliczam godziny netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może coś C***otrącił? np za remanent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety nie bo jesteśmy przed;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadaj, to może być zwyczajnie pomyłka. Nie martw się na zapas przez weekend. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×