Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobieta to ma dobrze

Polecane posty

Gość gość

raz urodzi dzeicko i przez cale zycie nic nie robi pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, jasne, urodziłam dziecko, zaraz wróciłam do pracy bo eks do roboty mial 2 lewe ręce, więc ktoś musiał zarabiać. prowadziłam dom, a w weekendy studia zaoczne. Gdybym nic nie robila, to faktycznie - z 300 zł alimentów żyłabym jak królowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj jaka zaradna kobiecinka:) pelen podziw ))) tyle czynnosci w ciagu dnia i jeszcze forum ogarnac przez 22 gdodz. na dobe. miod kobitka z ciebie, MIODZIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile wy ćwoki płacicie tych alimentów na miesiąc? 300? 400? tyle to adidasy kosztują - a nie miesięczne życie w luksusie na dwie osoby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A adidasy za 300 - 400, to nie luksus? A co byś chciała, nowy traktor co miesiąc? No to musisz sie zadowolić adidasami co miesiąc!!!! W d... sie przewraca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym sposobem dotrzec mozna do mozgu myslenia kobiety :(( Nogi rozlozyc, dzieci naplodzic a pozniej tylko czekac az frajer bedzie na Adidasy za 400 dawal co mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak , ujem majtać, wkładać gdzie popadnie a potem fochy że trzeba co miesiąc adidasy za 400zł kupować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla takiego luksusu w zyciu warto urodzic sie kobieta :)) NIC PROSTRZEGO NOGI W GORE I ZYCIE SIE TOCZY :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adidasy co miesiąc to prestiż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy facet na poziomie placi na utrzymanie dziecka. tylko menda i oszust tego nie czyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny wzwod
jak ma sie dziecko to trzeba na nie placic. Kropka. Tylko prawdziwy facet tak potrafi. Jak nie placi, to znaczy, ze to tylko kootas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie ile z tej kasy idzie na dziecko? 5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 zł alimentów? Toż to w całości na dziecko idzie. Czynsz, woda, jedzenie. A ile myślisz, że dziecko potrzebuje na miesiąc? 2 złote? Stuknij się w pusty czerep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile idzie to idzie ale ile idzie na kosmetyki, kawe w galeri,promocje, spotkania z kolezankami tego zaden babski cennik nie podliczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden facet na poziomie NIE PŁACI alimentów. Każdy facet na poziomie utrzymuje swoje dzieci wraz z żoną, w ramach kochającej się rodziny. Alimenty płaci nieudacznik i menda, który zrobił dziecko z byle sz..ma..tą. Bo u kobiety na poziomie nie miał żadnych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze?!jestem chora nie moge robic tego co chce, kobieta nawet jeszcze w tych czasach jest postrzegana jako ta ktora ma uslugiwac mezowi.jestem narzeczona i niestesty mnie choroba zmusza do siedzenia w domu tak to juz dawno bym pracowala byla niezalezna nienawidze tego p************o myslenia facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Alimenty. Jak można płacić za coś czego się nie ma.Jak można płacić za czyjąś własność. Jeżeli ja mam psa i chcę go mieć to ja go utrzymuję . Alimentów na niego nie chcę. Przynajmniej na razie prawo jeszcze tego nie przewiduje. Ale nie wiadomo co nam przyszłość pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5% z 300-400 zł = 15-20 zł :) chciałabym, aby utrzymanie jednego dziecka tyle mnie kosztowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 600, 800 zl dziecko idzie utrzymac , wiec sorry ;/ dlaczego kobiety zapominaja ze na dziecko lozy oboje rodzicow, a nie tylko ojciec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazakowy swiat
swietna srawa nogi rozlozyc trafinemu gosciowi, zajsc w ciaze nieplanowanie:), irodzic tylko i zyc w dostaktu na konto frajera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 600, 800 zl dziecko idzie utrzymac , wiec sorry ;/ dlaczego kobiety zapominaja ze na dziecko lozy oboje rodzicow, a nie tylko ojciec ? A dlaczego panowie zapominają że dzeckiem zajmować się trzeba przez cały roku a nie kilka dni w roku.Jak sobo\ie panowie przypomną że średnio 182-183 dni należą do nich to kobiety przypomną sobie by drugie tyle dokładać.A tak nawiasem chyba noworodka za te 600zł chcesz utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mi tego noworodka i 600, a ja go utrzymam. Interesy to się robi na chowie kur, a nie dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwięcej do powiedzenia na temat utrzymania dzieci mają ci, co dzieci nie mają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty masz na ten temat do powiedzenia? Nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×