Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanax

facet za duzo wydaje na dziecko

Polecane posty

Gość zalamanax

Moj maz oprocz zasadzonych alumentow na corke co miesiac cos jej kupuje ubrania, rzeczy do szkoly i dodatkowo do wszystkiego sie doklada polowe.. Do ksiazek, okularow, lekarza.. Lacznie miesiecznie daje na jej utrzymanie tyle ile ja zarabiam po odliczeniu dojazdow do pracy.. A byla jego zona siedzi w domu i nie pracuje mimo ze corka ma 10 lat! To ja oszczedzam, bluzki sobie drozszej np za 80 zl nie kupie a on lekka reka wydaje na nia tyle ile ja musze pracowac caly miesiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia zazdrosna baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze to jego dziecko , a po drugie trzeba było nie brać się za faceta dzieciatego , jego córka zawsze będzie wazniejsza dla niego niż Ty , sory za ostrą odpowiedź ale tak już jest .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanax
Tak teraz juz wiem ze bylam glupia dajac szanse rozwodnikowi z bachorem gdzie moglam miec normalnego faceta a nie z bagazem w postaci bachora tak brzydkiego ze wstyd z nia sie na ulicy pokazac******slubie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnia odpowiedz nie byla ostra tylko zwyczajnie glupia, tak jak facet autorki ktory zaczal nowy zwiazek I mysli ze samo sie wzzystko jakos ulozy pogadaj z nim autorko, I ustalcie jakies grnice a jesli nie to poprostu przestan na sobie oszczedzac kupuj bluzki kosmetyki a jak wam zacznie brakowac na rachunek to moze sie chlop dwa razy zastanowi na co go stac... moze byc singlem I placic za wzzystko sam albo mie kobiete I ustalac wydatki razem z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dodatku facet kupił mi koronkowe majtki w smerfy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssac chce i kochac sie
k***a co to ma znaczyc? jak masz wlasne pieniadze to wydawaj na wlasne potrzeby o co kaman???? k***sy wam rozum odbieraja czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanax
Do tego jego byla siedzi darmozjad w domu i do roboty jej sie ruszyc nie chce a ten frajer daje ile zawola ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , kupuj bluzki , kosmetyki co cie p******* ? a potem co będę zarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego bachor ma 10 lat i strasznie mnie wk****a ! a jego była to szmaciara i łazi po śmietnikach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p******* odpowiedzi spadam sie seksic z sasiadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobcie sobi dziecko, tez bedziesz miala takie luksusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko będzie aniołkiem a jego bachor mnie nie interesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale do kogo te pretensje ? Nie na forum ale facetowi to powiedz .Nie mozesz ? Dlaczego ,bo zostaniesz desperatko sama ? Jezyka w buzce nie masz?Nie wina bylej ,nie wina dziecka .Sorry ale twoja wina ,ze nie potrafisz zakomunikowac partnerowi co cie boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanax
A pomyslalas o tym ze moze mu o tym powiedzialam tylko on z tego nic sobie nie robi? Za kazdym razem mowi ze to ostatni raz.. Do nastepnego razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko z poprzedniego zwiazku to jest tak jak kredyt na mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z wcześniej
Normalna i atrakcyjna kobieta na poziomie nie zwiąże się na poważnie z dzieciatym. Z takimi można się tylko zabawiać, no chyba, że samą jest się jakąś wybrakowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rozstan sie z nim i tyle .Naprawde proste rozwiazanie .Cos mi nie pasuje to pozbywam sie problemu .Tego kwiata pol swiata .I nie ma ,ze kocham .Co to za milosc ,ktora daje mi tylko cierpienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanax
Wlasnie zastanawiam sie gdzie ja mialam rozum! Ale urzekl mnie swoja dobrocia itd ale po 4 latach zrobil sie inny o 180 stopni :-( najgorsze jest to ze spodziewamy sie dziecka.. Jestem w 5 miesiacu a nadal pracuje zeby miec na nasze dziecko.. A ta byla ma 30 lat wbi zyciu nie pracowala i sama kiedys pezyznala ze utrzymuje sie z alinentow.. W sumie nie trzeba byc zbyt inteligentym zeby to wiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanax
Doszlam Do wniosku ze jestem w chorym zwiazku gdzie moj maz utrzymuje jeszcze swoja byla zone no bo skoro ciagnie od niego - nas ile sie da.. Przeciez ona tez musi za cos sie utrzymac a ze nie pracuje to utrzymuje sie z alimentow jak sama przyznala i z tego co moj maz daje na corke poza alimentami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz sobie rade sama .Na wasze dziecko tez bedzie musial placic .Uciekaj z tak chorego zwiazku .Poprostu uciekaj .Dlaczego skazujesz sie na cierpienie ? Tak nie wygladaja relacje pomiedzy kochajacymi sie ludzmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SIEDZ CICHO BO ZOSTAWI CIEBIE TAK JAK EX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanax
Ja sie tylko zastanawiam jak to dalej bedzie wygladalo..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że jak się z nim rozstaniesz też będziesz żyć spokojnie z alimentów.Zobacz jak fajnie skarpet nie trzeba prać,jedzenia gotować a kasa płynie.Żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×