Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika087

Samodzielne szlifowanie angielskiego

Polecane posty

Gość Weronika087

Witam wszystkich serdecznie. Planuję samodzielnie podszkolić swój angielski, na żadne kursy czy prywatne lekcję nie bardzo mam czas. Znacie może jakieś pomocne strony, z których można by się czegoś w łatwy i przystępny sposób dowiedzieć? Kontakt z językiem miałam tylko w szkole średnie (kilka lat temu), sporo już zapomniałam, dlatego dobrze by było aby było to coś naprawdę przystępnego. I raczej nie gramatyka, lecz jakieś ciekawe zwroty, które ciężko znaleźć w książkach do nauki języka. Dziękuję wszystkim za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w internecie jest sporo stron tego typu, wystarczy wpisać hasło "angielski online" i wujek google coś doradzi:) proponuję też zajrzeć na youtube-zanjdziesz tam bardzo dobre filmiki. Sama postanowiłam podszkolić angielski, bardzo lubie ten język i chciałabym wskoczyć na poziom zaawansowany. Moim celem jest przeczytanie książki w języku angielskim i właśnie dziś zamówiłam, już się nie mogę doczekać paczki:). pozdrawiam i powodzenia. Chcieć to móc :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, tak jak ktoś wyżej napisał, filmiki na youtube są dobre, jednak nie wiem na jakim poziomie jesteś, więc czasem gdy poziom będzie za wysoki, to może to szybko zniechęcić. Polecam za tą tego bloga: (w linku między spację należy wstawić kropki ponieważ wykrywa spam) english-at-tea blogspot com Widać że powstał niedawno, lecz wpisy dodawane są dość często. Zawiera fajnie wplecione zwroty po ang w polski tekst, oraz ciekawe filmiki z polskim komentarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam oglądanie filmów po ang, na początku z napisami pl, potem ten sam film ale z napisami po ang. Wbrew pozorom sporo to daje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za oglądanie filmów z napisami, sporo rzeczy się zapamiętuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałabym zacząć uczyć się języka angielskiego w domu. Co prawda wiele lat się go uczyłam, ale mój poziom niestety nie jest zbyt wysoki. Nie mam problemu ze słówkami czy z gramatyką, trudność sprawia mi przede wszystkim rozmowa w obcym języku. Niedawno znalazłam informację o tym kursie - http://www.berlitz.pl/pl/kursy_dla_doroslych/eberlitz/, wydaje mi się, że to dobry pomysł, myślałam przede wszystkim nad telefonicznymi lekcjami. Co sądzicie? A może znacie jeszcze jakieś inne sposoby na szybką i skuteczną naukę języków obcych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to będzie praca samodzielna to dużo daje oglądanie filmów bez napisów i lektora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×