Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firma

Najlepsze biuro rachunkowe z Warszawy kogo polecacie

Polecane posty

Gość gość
Ja korzystam z usług biura rachunkowego www.delta.waw.pl i jestem z nich zadowolona. Nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów. Mogę polecić ich również wam, jeżeli szukacie sprawdzonego biura rachunkowego w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od roku czasu moją księgowość prowadzi Pani Anna z z biura onlytax.pl . Jest to małe biuro rachunkowe na Tarchominie ( Warszawa Białołęka). Ja osobiście prowadzę działalność w gminie Jabłonna. Dodatkowo prowadzi mi kadry i płace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli posiadasz małą lub średnią firmę to obowiązkowo zgłoś się do ursynowskiego www.adamus.net.pl/. W pełni ogarniają kwestie księgowości mojej firmy, których zapewne sam bym nie ogarnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od dłuższego czasu współpracuję z biurem rachunkowym http://akro.waw.pl. Teraz to tak naprawdę prowadzą mi pełną księgowość, już nie muszę się o nic martwić - zaufana firma, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy ktoś może zna firmę www.gwiazda.info? potrzebuję biuro do wynajęcia pilnie na śródmieściu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze to http://sygnum.pl współpracujemy z nimi już jakiś czas i trzeba przyznać że na prawdę znają się na rzeczy i są bardzo profesjonalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam spokój odkąd przeniosłem księgowość do biura Renoma, wcześniej to dużo sam księgowałem z pomocą siostry, ale to na dłuższą metę nie mogło się udać. Biuro ma siedzibę w Radomiu na Bóżnicznej, ale wiem, że też klientów z Warszawy obsługują, mają tam filię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działam z UK (wyjechałem 5 lat temu). Teraz biznes mi się rozwinął na rynek polski i sprawy z rejestracją spółki załatwiało za mnie warszawskie biuro Atroks. Nie mam żadnych problemów z US do tej pory i księgowy czuwa nad zgodnością dokumentacji. Udało mi się trafić za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mBiuro i usługę mKsięgowość --> http://mbiuro.com/ksiegowosc/co-wyroznia-mksiegowosc/ Jest to połączenie tradycyjnej i internetowej księgowości. Ceny są bardzo rozsądne. Obsługa zawsze profesjonalna.:) Najlepiej zadzwonić lub skontaktować się mailowo, a oferta zostanie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz profesjonalistów to sprawdź http://sygnum.pl wg. mnie najlepsi w Wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiskaMosko
Gama na Tarchominie! Są niezastąpieni :) polecam bardzo, bardzo, baaardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług biura księgowego i jeżdzę do nich na mokotów na Powsińską Liczydło www.bkliczydlo.com.pl. Warto zapoznać się z ich strona bo maja szeroki wachlarz usług w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninajo
jak dla mnie nie ma lepszego biura rachunkowego niż Gama na Białołęce, współpracuje z nimi już 2 lata i ani razu się nie zawiodłam na prowadzonej przez nich pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@antoninajo też z nimi współpracuję i jestem bardzo zadowolona z ich pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_bożenae
Ja od dwóch lat współpracuję z biurem rachunkowym M&M Księgi Rachunkowe i jestem w pełni zadowolony z tej owocnej współpracy. http://www.ksiegi-rachunkowe.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Ja również się dołączam do pozytywnych komentarzy jeśli chodzi o Gamę - szacuneczek się nalezy, mieliśmy bardzo dobrą współpracę jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenia

Czuję się jakbym czytała coś co najmniej po mandaryńsku 😄 Dobrze, że mam porządne biuro rachunkowe i nie muszę się martwić o omje dokumenty. Gdyby poszukiwał ktoś dobrego biura - na Myśliborskiej jest gama, świetni ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy przeszedłem na pełną księgowość moimi papierami zajmuje się Kancelaria TAX-LEX z Warszawy http://tax-lex.eu/. Wcześniej na działalności korzystałem zarówno z księgowości online /na początku) jak i  innego biura, gdzie w sumie była to jedna pani. Tylko rozliczenie dokumentów i niestety żadnej porady, skupienia się na mojej działalności itp. Po kilku latach zdecydowałem się na zmianę, teraz wiem że był to krok w dobrą stronę. Polecam, jeśli ktos szuka księgowej, która jest wsparciem dla biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Jeżeli biuro księgowe w Warszawie to tylko Abacus u Pani Jadwigi Adamus. Z usługi tego biura korzystam już od dwóch lat i czuję się bezpiecznie i wiem, że moje sprawy rachunkowe są w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Tax Expert 24 z Warszawy. Mają bardzo duże doświadczenie, są elastyczni i otwarci na różne potrzeby Klientów. Co robią? Pełną księgowość (księgi handlowe), księgi przychodów i rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, deklaracje podatkowe (rozliczenie miesięczne, kwartalne, roczne), wyprowadzanie z zaległości. Rejestrują też firmę, nie będę tutaj wymieniał całą ich ofertę, niech Pan sobie zobaczy na ich stronie www.taxexpert24.pl Specjalizują się też w obsłudze spółek kapitałowych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×