Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Walizka na prezent ślubny

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o takim pomyśle? Wydaje mi sie że kupienie młodej parze kompletu walizek, jest bardzo dobrym pomysłem. Zazwyczaj młodzi jadą gdzieś w podróż poślubną, a potem często jeżdżą na wakacje, a więc taki prezent na pewno się przyda. Poza tym trudno nie trafić w gust przy kupowaniu walizek, bo raczej nie zdarza się żeby komuś się nie spodobały. Oglądałam fajne walizki na Apeks.pl i mają tam na prawdę duży wybór. Można kupić małe i duże walizki na kółkach, oraz torby podręczne. A przy dużych zakupach można liczyć na zniżki i rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli walizkę, to koniecznie ze sklepu www.e-walizki.pl, tam mają najlepsze produkty, duży wybór i dają dodatkowe 2 lata do gwarancji producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy czy para młoda często gdzieś wyjeżdża.Jesli nie to prezent będzie stał i się kurzył. Ja osobiście bym takiego prezentu nie chciała. Mam jedną walizkę - więcej nie potrzebuję. Gdybym dostała cos takiego to albo zalegałoby mi to w szafie albo bym sprzedała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi od razu przyszło do głowy skojarzenie: kupisz walizki żeby pan młody miał się w co pakować jak małżonka wyrzuci z domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandager
Jeśli chodzi o dobre walizki podróżne to zdecydowanie Ochnik. Są dobrze wykonane i w dodatku bardzo stylowe. ochnik.com/category/bagaz-walizki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×