Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina19Warszawa

Szukam Prawdziwych MĘŻCZYZN

Polecane posty

Gość Ewelina19Warszawa

Siema. Jestem miłą 19 letnią dziewczyną szukającą prawdziwego mężczyzny Prowadzę Transmisję 24h (o ile nie jestem w szkole) z mojego pokoju. Starzy o tym nie wiedzą. Wejdź i zobacz co teraz robię (o ile jestem w domu) Możesz ze mną rozmawiać (Proszę aby nie pisały dzieciaki i starzy oblesni faceci) http://stream365.pl/pcsa/Jestem teraz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobaaa
Serwis MOTTO jest usługą subskrypcyjną prowadzoną przez BLUE ICE. Po wprowadzeniu na stronę numeru telefonu użytkownik otrzymuje PIN. Poprzez wprowadzenie na stronę numeru PIN, użytkownik potwierdza zaakceptowanie Regulaminu Serwisu. W ramach aktywowanej usługi użytkownik w kazdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 16 będzie otrzymywał wiadomość sms w której zawarte będzie motto na dany dzień. Koszt tej usługi to 4,92PLN/ z VAT za każdy odebrany sms. Koszt operatora WAP/GPRS nie jest wliczony w cenę, jednorazowa opłata aktywacyjna to 4,92PLN z VAT. Dezaktywacji subskrypcji można dokonać w dowolnym momencie poprzez wysłanie bezpłatnego SMS o treści STOP MOTTO pod numer 60420. Regulamin serwisu znajduje się tutaj. Pytania prosimy kierować do obsługi technicznej na email: reklamacje@c***.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie szukasz prawdziwego mezczyzny czy prawdziwej kobiety tylko wirtualnego bytu :D ktory ci sypnie sianem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×