Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziwna aytuacja

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich dzisiaj w pracy mialem dość dziwna sytuacje mielismy z koleżanką dość dużo roboty do zrobienia a moja kolezanka sobie,siedziala na d***e relaksujac sie przy papierosie nie wytrzymalem i jej powiedzialem żeby w końcu wziela sie za robote a jak jej sie nie,chce to niech idzie do domu bo robi za pomnik nie padlo z mojej strony żadnego przekleństwo czy groźbą. No i w sumie nie dawno dzwonila do mnie jej matka ze ona sobie nie życzy zebym ja tak gadal do,jej,corki bo inaczej porozmawiamy. Co o tym myslicie nie powinna mna tak robić prawda ? A jak ma jakiś problem to niech idzie z tym do,mojego szefa a,nie przenosi prace na życie prywatne i,skarży sie rodzinie która do mnie dzwoni. Co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rób, olej, póki co. W końcu Twoja koleżanka, jeśli pracuje, to chyba jest dorosła. I nie jej mama powinna do Ciebie dzwonić, tylko ewentualnie ona powinna sama to z Tobą załatwić. Mało to dojrzałe. Póki co, zostaw to - i tak niewiele zrobisz. Możesz ewentualnie powiedzieć koleżance, żeby nie załatwiała spraw między Wami przez mamę. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za rade ale mam ochote jej napisać ze takie rzeczy zalatwia sie poprzez szefa a jej matka nie ma prawa do mnie wydzwaniać i mnie ustawiać,tak jak jej sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nic nie rób, bo za chwilę będziesz miał sprawę o mobbing :) Napij się melisy i ochłoń. A przynajmniej się z tym prześpij. Gniew złym doradcą, moja babcia mówiła. Spokojnie, przeczekaj 24 h. Jak dalej będziesz wściekły to jej nawrzucasz jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za rade :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie, powiedz, że nie życzysz sobie telefonów od jej rodziny, kurde jakaś gowniara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11122
Witam A skąd jej matka ma Twój nr tel. Bo jeżeli Ty nie dałeś jej matce nr tel to ona nie ma prawa do Ciebie wydzwaniać bo to jest stalking. Moja rada weź coś na uspokojenie, jutro w pracy przy świadkach, ( nigdy na osobności) poinformuj leniwą koleżankę że nie życzysz sobie żeby udostępniała komukolwiek Twoje dane osobowe, one są chronione prawem. Nie pozwól się zapędzić w kozi róg, leniwa na pewno będzie się bronić. A jeszcze jedno jej matka Ci groziła, nie wiem czy to zauważyłeś (powiedziała że sobie porozmawia z Tobą czy jakoś tak), powiedz jej również że nie życzysz sobie takich gróźb i nie będziesz ich tolerował, Oczywiście wszystko grzecznie i spokojnie ale stanowczo. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×