Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandara

Wlasna firma i jej prowadzenie

Polecane posty

Gość Sandara

Hej, jestem wlascicielka malego biznesu i mam pytanie odnosnie ksiegowosci. Biuro z ktorym wspopracowalam podnioslo ceny, wiec chcialabym zmienic ksiegowosc. Polecacie jakeis dobre biura ksiegowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaK33
Zrób jakiś kurs albo studia podyplomowe http://www.studiapodyplomowe.net/finanse Możesz zacząć korzystać z programów księgowych. Jest kilka firm w sieci, które działają on-line przez co jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, nie powiem Ci, czy są tanie, ale znalazłem serwis dzięki któremy w ciągu 5 min poznałem ceny za prowadzenie mojej firmy w biura rachunkowych w moim regionie. Zaznaczasz do 10 biur rachunkowych, wypisujesz krótką ankietę i tyle. Za chwile otrzymujesz informację o cenach i masz ogólny pogląd cenowy. Aha, bym zapomniał, mowa o serwsie www.biurarach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.biurarach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak poprzednicy - polecilbym Ci http://biurarach.pl/. Jak z zona zakladalismy firme, to tez zbytniego pojecia nie mielismy o biurach rachunkowych i wlasnie z tej strony skorzystalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez prowadze od niedawna firmę i sama prowadzę sobie księgowość, korzystam z wfirma, wpisz sobie w necie to ci wyskoczy, jestem zadowolona, nie miałam wcześniej żadnego przygotowania księowego, ale program prosty, na maila dostajesz wszystkie przypomniania np że zus trzeba zapłacić, wprowadzasz tylko fv a program ci sam wszystko oblicza, podatki, zusy, o terminach pamięta, tak że ja nie muszę o niczym pamiętać, za 3 miesiace płace chyba 120zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz skorzystać z odkryjfirme.pl i wysłać tam zapytanie dotyczące usług księgowych. Na pewno coś się znajdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×