Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gođciu

Wielki penis

Polecane posty

Gość Gođciu

Wczoraj wieczorem byłem na basenie z grupką znajomych. W przebieralni doznałem szoku. Zawsze byłem zadowolony ze swoich wymiarów, mieszczę się w normie, że tak powiem. Jednak to co zauważyłem u jednego z moich kolegów zwaliło mnie z nóg. Ma między nogami prawdziwe monstrum. I jestem ciekaw czy rozmiar w rzeczywistość ma znaczenie i czym większy tym lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka28
Współczuje mu:( to nie zaleta a kalectwo, taki powyzej 22cm. Zadnej pannie nie wepcha całego.. Mój znajomy ma fiuta na 29cm, ma panne tak paskudną ze szok, ale pół życia szukal, by mu cały wlazł:P Ja osobiscie wolę grubę, takie do 18cm:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gođciu
Nie wiem jaki to mógł być rozmiar. Nie był w stanie erekcji. Był długi ale przede wszystkim bardzo gruby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka28
skąd wiesz, niektórym fika na widok meżczyzn:x:D:D a moze daawno ne posuwał nic ::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gođciu
Jakbyś zobaczyła to byś rozpoznała ;P Dyndał sobie normalnie. Generalnie nie przyglądam się członkom kolegów czy też obcych ludzi w przebieralni, ale widać było, że nie tylko ja zwróciłem na to uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariak82
ja powiększyłem sobie i ruc​ham teraz wszyskie kozy w okolicy, jak mi powiększali do sy​fa załapałem i żadna kobieta teraz mnie nie chce, musze ru​chać tylko kozy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godciu
Jednak zostanę przy swoim standardowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne masz zwyczaje, w szatni paly ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×