Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sveglia03

Jak znajdę pracę w Niemczech jako opiekunka bez agencji?!

Polecane posty

Gość sveglia03

Cześć wszystkim, Chciałabym wyjechać i pracować jako opiekunka, ale totalna kicha bo dowiedziałam się, że agencje zdzierają kasę i biorą duży procent z wypłaty. To nie fair! Chciałabym bezpośrednio znaleźć rodzinę i sama się z nimi dogadać. Pomóżcie mi plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z agencjami jest łatwiej, bo 1) legalnie 2)masz pewność, że będzie praca i wypłata 3) masz się do kogo zwrócić o pomoc, w razie czego. Uważaj na samodzielne szukanie, bo możesz trafić na burdel, zamiast opieki.... A jak chcesz szukać na własną rękę to najlepiej na niemieckojęzycznych stronach z ogłoszeniami. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_Niania
Ja znalazłam prace we Wloszech u osób prywatnych bez agencji, mam podpisaną umowe i opiekuje się 2 dzieciaczków niedaleko Bari. Musiałabyś zajrzeć na Laudigo. To jest nowy portal i wiele rzeczy tak się ciągle rozrasta, ale jest duzo ofert i tych agencyjnych i tyych prywatnych więc powinnaś być zadowolona, Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez agencji ciężko, ja jezdze przez znajome znajomych, poszukaj dobrych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz to tylko z agencją, abyś miała opiekę A to wcale nie prawda, że agencję zabierają coś z wypłaty pośrednicy czasami biorą prowizję, ale nie od opiekunki, tylko od rodziny ciebie to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×