Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melka3

Fasardi

Polecane posty

Gość melka3

co myślicie o takim sklepie jak fasardi? dużo o nim opinii ale nie wiem w które wierzyć? ja sprawdzałam przed zakupem i odebrali telefon, doradzili powiedzieli ile bedzie trwała wysyłka. jak w ogóle z jakością tych ubrań czy są ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość festeczka9
Ja również jestem zadowolona, Zarówno z szybkości wysyłki jak i jakości ubrań ;) Mimo niskiej ceny naprawdę fajnie się noszą. Robię w sklepie zakupy już od dłuższego czasu. Dzięki niskim cenom praktycznie co miesiąc sobie coś nowego zamawiam. Nie jestem zbyt zamożną osobą - studiuję, w weekendy sobie dorabiam tak więc ten sklep to jedyna moja możliwość aby ładnie wyglądać ;) Wysyłka również jest dość szybka. Ja ciuchy zawsze miałam w max 3-4 dni u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wszystko udało, jestem zadowolona z ciuchów. Przesyłka też dość szybko przyszła, tak jak mówisz kontakt dobry. Nie widzę przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamerzy, więc nie ryzykuję. Dobre firmy nie potrzebują takiej żałosnej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baluuuu
ja zanim zaczynam gdzieś robić zakupy, lubię zasięgnąć informacji , a na firmę http://fasardi.com/ trafiłam całkiem przypadkiem.Odebrałam paczkę sąsiadki i jak mi pokazała jakie ciuszki sobie u nich kupiła i za ile, to sama zaczęłam zamawiać dla siebie.Bardzo fajne kolekcje mają i na sportowo, tak jak lubię. Pozdrawiam:)B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra k
jeśli jest wątek dotyczący danego sklepu to chyba warto sie wymienic opiniami żeby nie trafić na nieuczciwego sprzedawce. Moim zdaniem do tego są fora. A Ciuchy z fasardi są ok wg mnie. Sprzedawca jest uczciwy. Raz mi sie zdarzyło że rozmiar zamówiłam za duzy sie okazało i z wymiana nie było żadnego, powtarzam żadnego problemu. dla mnie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę allinside.pl ;) Ciuchy są tańsze, a jakość taka sama ;) Ale wiadomo co kto woli, jedni wolą płacić za markę, a inni kupować prosto od producentów za grosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronowa królowa
Właśnie przyszla mi paczuszka z Fasardi ze spodniami i tuniczką. Leżą cudownie. Zapłaciłam niewiele ponad 100 zł z przesyłką. Cudne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektora2
Moim zdaniem ubrania z tego sklepu nie odbiegają jakościowo od tych ubrań sieciówkowych. A zdecydowanie tańsze są.... Dlatego wlasnie tam kupuję czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem z rozmiarami bo co i rusz cos sie okazuje za duze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fasardi jest ok, kupuję tam czasem, chociaż przeważnie wybieram konkurencję allinside.pl, Oba sklepy bardzo podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz zamówiłam bluzkę w Fasardi, ubranie było zmechacone, sprane, wyglądało jak uzywane. Oczywiście bluzkę odesłałem, dostałam zwrot pieniędzy ale tam są ubrania nowe a przysylaj gorzej niż z ciucholabda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośće4212
Na temat tego sklepu poczytajcie sobie tutaj: http://oplacalnie.pl/forum/fasardi Zakupy online są teraz zdecydowanie najbardziej popularną formą zakupów ;) A sklep Fasardi ma szeroki asortyment i nienajgorsze ceny z tego, co widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnr1

Zamówiłam ostatnio bluzę oraz ...enkę. Rzeczy nie odbiegały od tych przedstawionych na zdjęciach. Rozmiar odpowiedni, materiał ubrań w porządku.
Ubrania oceniam pozytywnie, spokojnie mogłam je zostawić jednak je oddałam jedynie ze względu na "niezdecydowanie" co do ich potrzeby posiadania. Co do zwrotu, to po złożeniu formularza zwrotu oraz oświadczenia o odstąpieniu od umowy pieniądze wpłynęły na konto po około tygodniu.
To były moje pierwsze zakupy w tym sklepie i było to po trochu "testowanie go". Oceniam je dobrze a nawet bardzo dobrze, więc można się pokusić na zakupy.  
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×