Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wozicie dzieci powyżej 6 lat foteliki podkładki co wybrac

Polecane posty

Gość gość

Dziecko powyżej 18kg. Miałam foteli do 36kg, jednak jest za ciasny za mały dla mojego 7 latka. I co użyć wystarczy podkładka i pas czy lepiej foteli znowu? W sumie jak widuje dzieci przywozone do szkoły to nikt fotelika nie ma, sama nie wiem w czym wy wozicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam już 8 latka z wagą 36 kg i wzrostem 140 cm więc używam tylko podkładki . A ile Twoje dziecko waży i ma wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja mam już 8 latka z wagą 36 kg i wzrostem 140 cm..." OMG... mutant.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wygląda na mutanta i nie życzę sobie takich tekstów!!! jest wysoki i ubity żadna nowość jak ma się wysokich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma 7lat i waży 27kg wzrost 126cm z tymi "mutantami" i innymi cudnymi tekstami przeginacie, myślałam że to forum dla ludzi dorosłych :p I jak sprawdza się podkładka? Ja obawiam się że pas będzie mieć na wysokości szyji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż ja patrzyłam na
potencjalne możliwości fotelika, tzn.czy zmieści się dziecko, które podrosnie. Mam 10-letnią córkę. W mieście jeździ na podkładce, w dłuższe trasy jeszcze w foteliku. W końcu dla niej to bezpieczniejsze. 140 cm u 8-latka to nic nadzwyczajnego, ale ta waga :O Ubity, tak, to nowe okreslenie dla grubych dzieci, ale serwowane wyłacznie przez zaślepionych rodziców :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osmiolatek 36 kg??? czy to normalne? ja mam 30 lat i waze tylko dziesiec kilo wecej niz twoje dziecko . szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież pokazywali 6l który tyle ważył, tego co go dziadkowie wychowywali, a tu chłopak ma 8lat i wielkie halo, jest wysoki wiec co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale tego 6latka odchudzaja juz sporo zrzucil jest pod obserwcja dietetyka, chodzi na basen i nie je slodyczy nawet oststnio byl ten temat w "uwadze" i schudl ten macius 6 kilo wiec byl problem i jest rozwiazywany takze podany przyklad raczej jest marny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na siatki centylowe 8l o takiej wadze jest na 90 centylu to pikuś ptzy otyłych niemowlakach które waża po 8kg w wieku 3miesiecy i są poza centylami, a mamy piszą że dzidzia jest szczupły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat nie jet o tym ile powinien wazyc 8 latek ... ale rzeczywiscie 36kg na 8 lat to sporo... nie pisze tego zmosliwie ale taka waga w tym wieku wrozy nadwage w wieku doroslym.... A w temacie : ja uwazam ze dopoki dziecko miesci sie w foteliku to powinno w nim jezdzic. Fotelik daje dodatkowa ochrone, miedzy innymi chroni barki i glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 kilko w wieku 3 miesiecy? prawie 40 kilo w wieku 8 lat? to sie dzieje naprawde ? co wy tym dzieciom robicie a pozniej taki jeden z drugim ani na basen nie pojdze ani w pilke nie pogra bo sie meczy - tylko przed kompem zalega i w wieku 30 lat co....? zawal? choroby serca, ukladu krazenia przeciez to inwalidztwo ludzie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mysle że fotelik będzie dla niego bezpieczniejszy, szczególnie że często jeździmy po 150-200 a nawet 600km, więc wygodniej i bezpieczniej. Obawiam się tylko czy on będzie chciał jeździć dalej w foteliku, bo jako uczeń czuje się już taki dorosły i koledzy z tego co mówi jeżdżą nawet bez podkładek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro dziecko nie mieści się w fotelik to może on być dla niego niebezpieczny, może wybierz nie samą podkładkę, są takie jakby zabudowane dla takich dużych dzieci, coś takiego: http://img1.cokupicstatic.pl/c_220x230_11567388.jpg choć nie wiem jak to się sprawdza, bo u mnie jeszcze sporo czasu nim przejdziemy na kolejny fotelik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 kg w wieku 8 lat - to na pewno nie jest normalne. Mój ma 12 lat i dopiero w styczniu dobił do 30 kg. Może to nie najlepszy przykład, bo mój jest chudy jak patyk, ale z dwojga złego wolę w tą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że koledzy jezdza bez podkładek oznacza tylko ze maja nieodpowiedzialnych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy jesteście głupie... mój syn ma 10 lat, waży 45 kg i ma prawie 150, 2 lata temu miał 140 i ważył 35... zawsze wyrózniał się wzrostem.... jeździ na desce, od 3 lat jeździ na rolkach kiedy tylko się da, gra w piłkę, trener mówi że ma świetne warunki bo jest wysoki silny i szybki:) nie lubię ubliżać innym ale wolę mojego mutanta niż wasze pokurcza które wyglądają jak przedszkolaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od tego 8 latka dziecko ma astmę i jest na sterydach ale je zdrowo nie je słodyczy i pieczonego i trenuje piłkę nożną od półtora roku nie znajdziecie na nim grama tuszu a lekarz Twierdzi ze do wzrostu waga jest ok ma dokładnie 144 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pasierbica w wieku 7 lat waży 30-32 kg i juz jest pulchniutka, a 36? Zacznij sie za odchudzanie bo bedzie mial dzieciak w przyszłości problem z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest podkładka tylko fotelik:p mamy taki dla 3 latka tylko z poduchą, jesteśmy w trakcie wymiany bo sie okazało że niebezpieczne te poduchy:/ nam facet w sklepie powiedział że same podkładki są niebezpieczne, myślę że powinnaś poszukać trójkata na pasy, on obniża pas przy szyi... swoja drogą przepisy sa debilne, bo dziecko bez fotelika może jeździć od 12 roku albo od 150, i robi się problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebezpieczne? Napisz coś więcej bo mój ma taka podkładke daje ona tyle że jest on wyżej, nie jest jakos przytwierdzona a dziecko zapinane pasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy baby umiecie czytać???? jest różnica między otłuszczonym dzieckiem a wysportowanym ale wy chyba nie wiecie co to wysportowane dziecko..... a poza tym dokładnie tak jak napisała babka wyżej, prawidłową wagę okresla się do wzrostu a nie do wieku... co za ciemnota:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten fotelik z linka jest jak najbardziej ok:) facet powiedział że one nie muszą być mocowane do fotela bo są trzymane masą ciała dziecka ale dziecko musi być dobrze zapiete żeby fotelik w żaden sposób nie latał:) niebezpieczne są te podkładki pod sam tyłek, bo one w ogóle przez nic nie są trzymane, że jeśli podczas wypadku wysunie się dziecku spod tyłka to pas który nagle jest wyżej niż powinien być może uszkodzić dziecko... tyle powiedział... ale jako tako nie ma innego rozwiązania:( mój mutant dawno wyrósł z fotelików:( a był za mały żeby jeździć bez niczego... ciężka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkładka wystarczy. Ja tak woziłam dzieciaka od 5rż. a jak się boisz to woź w bagażniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj 7 latek nadal jezdzi w foteliku, jest mu wygodnie i ma takie zaglowki z boku glowy, wiec bardzo bezpiecznie, jak dlugo bedzie jezdzic w nim, nie wiem, pewnie az bedzie sie miescic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walnięte babsztyle on nie jest otyły ma normalną wagę do swoje wzrostu chodzi do lekarza sportowego i do pediatry wszystkie wyniki ok walnijcie się w łeb :D Moje dziecko nie siedzi przy komputerze ma taki plan dnia że czasem uda mu się usiąść na 10 minut a tak po szkole prawie codziennie treningi piłki niejedna z was chciała by mieć tak wysportowane dziecko jak mój 8 latek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest otyły, to tylko zwyczajny spaślak, po mamusi. Sorry, takie zmutanciałe geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal d**ę ściska widzę:P ale co tam... ciekawa jestem ile twoje dziecko zrobi brzuszków na raz??? albo czy się podciągnie tak że broda nad drążkiem??? mogę dać sobie głowę uciąć że się ani nie podciągnie a przy maks 30 brzuszkach wymięknie... bo mój spaślak podciągnie się 2 razy, a w zeszłym roku ścigali się z kolega i moim mężem kto zrobi więcej brzuszków, kolega patyk wymiękł przy 12, mój spaślak zrobił ponad 100 jednym ciągiem aż byłam w szoku i dalej jestem:P ale tępe mamuski nie wiedzą że mięśnie ważą więcej niż tłuszcz i zamiast się douczyć ubliżają bo tylko to potrafią:/ syn jest silny, bo ma mięśnie a nie skóra i kości, ma ładnie umięśnione nogi od ciagłej jazdy na rolkach, jest szerszy w ramionach, po prostu jest ładnie zbudowany i mimo swoich 45 kg nic mu się nie trzęsie... jakby twoje dziecko robiło to co moje też by tak wygladało ale żeby tak wygladać to trzeba się ruszać a nie siedzieć na d***e:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc joanna
Kurcze kobiety czy musicie tak sobie dorzucac do pieca. Kazde dziecko jest inne,ma inne uwarunkowania genetyczne i wyzywanie kogos od spaslaków i pokurczy jest wybitnie nie na miejscu. Ja jestem matka akurat trójki szczypiorów dla których jedzenie bylo najwieksza kara. Dzisiaj to juz nastolatki ale nadal bardzo szczuple. Syn ma 13 lat i przy wzroscie 155 wazy 43 kg. Jest bardzo wysportowany i zwinny, trenuje teakwondo od wielu lat ale jest chudzinka i nic na to nie poradze. A co do fotelików to moja najmlodsza 7-latka 122 cm i waga 22 kg. Jezdzi jeszcze w foteliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiajace jest to że na kafe kazde dziecko z nadwagą nadwagę ma z powodu mieśni haahahah hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×