Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brylantyna w żelu czy w wosku

Polecane posty

Gość gość

Witam Zauważyła w sklepie dwa rodzaje brylantyny marki joanna, brylantyna w żelu i w wosku. Czym różnią się te dwa produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że źle postawiłaś pytanie. bo różnią się tym, że jedna jest w żelu a druga w wosku;) w żelu nabłyszcza i włosy wyglądają jak po żelu;) wosk trudniej wyczesać, chyba lepiej dyscyplinuje włosy, ale to zależy od osobistych preferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który rodzaj będzie lepszy do włosów suchych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden. najlepsza jest odżywka lub dobra maska. Po co sobie nakładać na włosy żele i woski- tylko je obciążasz. jeśli masz niesforne kosmyki możesz spróbować spray'ów do stylizacji włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odżywki i maski nie działają na moje włosy, jedyne co pomaga to żel do włosów, jednak ostatnio przeczytałem że brylanty ma podobne działanie co żel i dodatkowo natłuszcza włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet przetłuszcza. jak to nie działają? polecam Loreal Intense Repair itp. trzymasz 15 min, raz w tygodniu. a po każdym myciu odżywka na 2-3 minuty. powinno pomóc. też mam suche włosy. do tego zniszczone prostowaniem i suszeniem ( co teraz staram sie ograniczać). Po każdym myciu nakładam maskę na minutę (traktuję ją jak odżywkę) i mam mięciutkie włosy. Jest też taki produkt- Pantene Pro-V, Mus głęboko nawilżający. Sama go używałam, ale po nim miałam włosy aż za bardzo nawilżone;D jakos zawsze nałożę go za dużo;) może to coś dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za radę, ale teraz chce spróbować tej brylantyny, wciąż nie wiem którą wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
którą brylantyne w końcu wybrać? nie wiem czym one się różnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×