Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przerobienie 1m2 wc na mini pralnie co myslicie?

Polecane posty

Gość gość

kochane, wlasnie jestem na etapie projektowania lazienki w mieszkaniu. Lazienka ma ok.4m, wc ledwo ponad 1m (typowa klitka). Okazalo sie wlasnie ze w plycie ich nie polacze, zalamalam sie, ale pozniej wpadlam na pewien pomysl, moze ktos kto urzadzal mieszkanie mi doradzi. Lazienka nie jest mala jak na blok, spokojnie wejdzie duza wanna, umywalka, sedes. natomiast nie chcialabym tam pralki, a w kuchni to juz w ogole dla mnie absurd i wpadlam na pomysl zeby wc przerobic na pralnie/pomieszczenie gospodarcze (ma 85 cm na ok 1,7m, które bedzie zawierac: - nieduza pralke, glebokosc ok 35cm, nad nia polki do sufitu zabudowane drzwiami, glebokosc jak pralka - slupek w miejscu dotychczasowej umywalki do trzymania kolejnych rzeczy - moze suszarke pod sufitem ( jesli nie to tam bedzie tez kocia kuweta trzymana) - mopy, odkurzacz, deska do prasowania, suszarka, w szafkach detergenty, reczniki i narzedzia co myslicie? czy rezygnowac z wc osobnego na rzecz takiego pomieszczenia? dodam ze lubie jak wc jest w lazience jesli ma sie tylko jedna. czekam na opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mam łazienkę i tego typu schowek gdzie jest pralka, kuweta dla kota i środki czystości. Jestem bardzo zadowolona. Jeśli dasz radę zmieścić w łazience ubikację to jest to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, dziekuje! kuweta by mi bardzo pasowala tam zeby juz lazienki nie smrodzic, ale czy to sie dobrze komponuje znowu z praniem?:) czy tam tez masz suszarke? czy po prostu ja wystawiasz i schnie gdzie indziej? to nie problem bo mam 3 pokoje wiec miejsce sie znajdzie, a przynajmniej zlozona nie bedzie zagracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zrobisz sobie prysznic zamiast wanny.Duża oszczędność miejsca,zużycia wody i może lepiej wpasuje się wc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super pomysł.Ja w bloku mam pralkę w garderobie,żeby nie zasmiecać łazienki.suszę na stojącej suszarce.A w szafkach zrób drzwi rozsuwane lub żaluzje(rolety),będzie wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zostawiła toaletę osobno zamiast wanny dałabym prysznic pralkę płytką, nad nią szafkę na różne proszki i płyny suszarnia w toalecie raczej odpada ze względu na wilgoć, musiałabyś zamontować elektryczny wentylator i w łazience zainstalowałabym jeszcze bidet, dla kobiet fantastyczne rozwiązanie zamiast szafki pod umywalką lepiej na małej powierzchni sprawdza się moim zdaniem wysoka szafa koło umywalki, a płyny, szmatki do czyszczenia itp. lepiej umieścić w szafce nad toaletą, pod umywalką dobrze sprawdza się kosz na śmieci czy kuweta (jak już trzeba ją wepchnąć do łazienki) i jeszcze fajny jest patent z pojemnikiem na pranie z funkcją siedziska, mam taki i sprawdza się znakomicie - jest pojemny, a jednocześnie spełnia dodatkową funkcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×