Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćbiednapannamłoda

Szukamy sponsora naszego ślubu :)

Polecane posty

Gość gość
przełamałam się ! UWAGA! PODAJĘ! tylko proszę się nie mylić! 111 367 398 987 000 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiu a a a z
Ja mogę wysłać 5 tysięcy osobie która zaprosi mnie do siebie na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzbierałam na wesele żebrając,uzbierałam 50 tys,zrobiliśmy z******te wesele,w zaproszeniach napisaliśmy ze nie zalezy nam na prezentach tylko na obecnosci,a żebrałam przy kosciołach jak inni ślub mieli,miałam wielki transparent z napisem ,,MAM DOM ,MAM SAMOCHÓD ,ZBIERAM NA WESELE,,ludzie dawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natka tego nie wyskrobała to rosnie taki trol mutant intelektualny i głupoty wymyśła a niech te eutanazje przegłosuja zawsze to mniej czubków na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "rozumiem autorkę:- gratuluję! nie ma to jak wziąć kredyt na 30 lat ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbiednapannamłoda
żartujcie sobie żartujcie, ale żeby coś uzbierać boje gardło i cipka są już tak zmasakrowane że ciężko głupca na mnie znaleźć. Ciężko pracuję d**ą na lepsze jutro a wy macie z tego zabawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie żartuje ,naprawdę nazbierałąm żebrając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co może lepiej płacić czynsz za wynajem i góóówno mieć. Wolę płacić kredyt. A jak spłace to będę miała co swoim dziecia zostawić w spatku. Nie popełniłam tego błędu co moi rodzice a oni do tej pory czynsz płacą a nic nie mają. A to takie same pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gratuluję głupoty osobie która uważa że kredyt to głupota. W dzisiejszych czasach jak się chce coś mieć to to jest jedyny ratunek. Chyba że lepiej płacić całe życie za wynajem i gownooo mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby dla której kredyt to głupota: - to co mam zrobić jak nie mam kasy na mieszkanie? - mam mieszkać na garnuszku rodziców? - mam wynajmować u kogoś i spłacać cudzy kredyt? - mam spać pod mostem? Pokaż mi osoby które stać kupić z marszu mieszkanie lub dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkłopoty
Witam, a może znajdzie się ktoś kto będzie chciał spłacić mój kredyt to 150 tys. Może znajdzie się jakiś samotny milioner. Za pomoc mogę obiecać atmosferę rodzinną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok. Ale prowokacja. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma chętnego sponsora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie sponsora a obecnego *****cza w*******l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wnikliwym przeanalizowaniu trendów w sieci, głupoty, ciemnoty, ignorancji wielu użytkowników zrozumiałym, że nie ma sensu zabierać głosu merytorycznie, bo głupota przeważa nawet w internecie i nawet wśród młodych, i nie ma z kim dyskutować, zacząłem zatem prowokować idiotów, ale nie piję tutaj do Ciebie, tylko wyjaśniam motywy moich zachowań. Lubię łapać w sidła, bo tylko kretyni dają się złapać, a za żarty z trupa kremówkojada drugiego, gotowi zabić człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię łapać w sidła, bo tylko kretyni dają się złapać, a za żarty z trupa kremówkojada drugiego, gotowi zabić człowieka. ................................................................................................................... łap sobie w sidła dalej ale ten dalszy tekst świadczy o Tobie bardzo dobitnie. rece i nogi opadają ....żal żal żal i jeszcze raz żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie k***a na leki nie maja, sa powaznie chorzy nie stac ich na operacje a tu takie s****wo chce kasy na slub!!! Jak ci nie wstyd! Cywilny ze swiadkami i starczy chcesz wyjsc za maz czy chcesz sie pokazac? Jest w tym roznica.bo gdybys chciala by narzeczony zostal twoim mezem nie majac kasy to byscie wzieli cywilny i tyle.wstydz sie bladzio! A zreszta smierdzi mi tu prowo bo ciezko trochę uwierzyć ze tacy ludzie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłpotana
Witam , nie wiem jak zacząć organizujemy ślub i przyjęcie jednak koszty nas przerastają i dlatego szukam firm które pomogłyby w tym , oczywiście w zamian na reklamę w różnych formach :) jeżeli zainteresowało państwa ogłoszenie proszę o kontakt meilowy . paulina1216@o2,pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMama
41109012900000000122763810 szukam osób,które mogą pomóc.Zbieram na rower dla Syna.Obiecuję mu od dwóch lat że dostanie na urodziny i niestety co roku rozczarowanie.Pracuje a mimo to nie stać mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×