Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monikkka

angielski biznesowy

Polecane posty

Gość monikkka

Czy jest w gdańsku szkoła językowa prowadząca kurs angielskiego biznesowego?? Bo angielski ogólny to w każdej, a ja potrzebuje biznesowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erika

Spróbuj w Berlitz, wiem, że prowadzą takie zajęcia i szkolenia dla firm, indywidualne kursy też mają w ofercie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Warto skontaktować się z firmą szkoleniową Fundacja Fortis z Katowic, która organizuję dużo ciekawych szkoleń z różnego zakresu.  Ja z nimi współpracuję od jakiegoś czasu i co jakiś czas wysyłamy naszych pracowników na szkolenia do nich. Jak do tej pory efekty takich szkoleń są widoczne i na duży +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Osobiście znam tą firmę i korzystaliśmy z ich usług wiele razy i za każdym razem  byliśmy zadowoleni. Teraz szykujemy się na kolejne szkolenie “ język angielski biznesowy w trybie indywidualnym (od poziomu A2), które odbędzie się 18 lipca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Ja zapisałam się na kurs ang. biznesowego do tutlo. To wygodne, bo lekcje odbywam online więc nie tracę czasu na dojazdy a dodatkowo sama decyduję kiedy i o której chcę się uczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

A jak to wygląda w Tutlo, jakaś lekcja próbna czy ogólnie test czy rozmowa przed rozpoczęciem kursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2018 o 09:48, Gość Erika napisał:

Spróbuj w Berlitz, wiem, że prowadzą takie zajęcia i szkolenia dla firm, indywidualne kursy też mają w ofercie 🙂

https://fireaff.pl/link/1039/45838383

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattyyylda

Tutlo bardziej polecam, można uczyć się z każdego miejsca z dostępem do netu, godzinę też można wygodnie dopasować pod siebie, jua się dużo nauczyłam, cenię sobie swój czas i dlatego wybrałam właśnie ta metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga
Dnia 19.08.2019 o 07:58, Gość Mattyyylda napisał:

Tutlo bardziej polecam, można uczyć się z każdego miejsca z dostępem do netu, godzinę też można wygodnie dopasować pod siebie, jua się dużo nauczyłam, cenię sobie swój czas i dlatego wybrałam właśnie ta metodę.

Fajna opcja a można skorzystać z jakiej Pękacki próbnej o dowiedzieć się więcej coś o tej szkole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

U mnie fajnie sprawdza się nauka z tutlo. Lekcje odbywam online i sama decyduję o której godzinie. Mają dużo udogodnień więc każdy kto chce się uczyć ma tutaj taką możliwość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

U mnie tez tutlo się super sprawdziło, ja korzystam dwa - trzy razy w tygodniu i mi w zupełności wystarczy, przyswajam wiedzę, ćwiczę, opcja jak dla mnie świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Też się uczę z tutlo. Sama struktura kursu już bardzo mi się spodobała. Lekcje fajnie prowadzone, trwają po 20 min co jak dla mnie jest optymalnym czasem aby się sporo nauczyć i zachować przy tym pełną koncentrację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulllka

Mi się najbardziej podoba to, że mogę uczyć się z domu, w wygodnych dla mnie warunkach i w godz dla mnie odpowiednich, najczęściej przed wyjściem rano do pracy. Super sprawa, a taka nauka to dla mnie najlepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Również mogę się podpisać pod tutlo! Jak dla mnie takie lekcje online to super rozwiązanie! Nauka jest wygodna, szybka i przyjemna. A to przecież ważne aby do każdej lekcji podchodzić z chęcią a nie z obowiązku i na siłę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Polecam treningjezykowy.pl jeśli zależy Tobie na skutecznej nauce języka biznesowego. 

Lektorka zawsze przygotowuje ciekawe tematy, wiec nauka języka jest przyjemnością. 

 

Wcześniej korzystałam z pomocy dwóch native speakerów, jednak nie byli w stanie wytłumaczyć mi wielu zagadnień gramatycznych, a zajęcia były chaotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Language Business – zarówno na żywo, jak i przez internet. Mają też apkę do nauki. Wiem, że organizują też kursy dla całych firm, dla pracowników – u mnie było coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×