Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bezbarwna druga kreska na teście ciążowym?

Polecane posty

Gość gość

test robiony pare dni temu, nie wiem czy powtórzyć go dziś czy dopiero za pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak ty ją tam zobaczyłaś jak jest bezbarwna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie właśnie oznaczało ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze co to jest bezbarwna druga kreska? Przezroczysta? To oznacza ze jej nie ma. Albo kreska jest widoczna chocby minimalnie widoczna ale widoczna albo jej nie ma!!! Jak to bezbarwna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest kreska widać ja jest gruba ale bezbarwna, w pt robiłam test dziś niedziela, okresu dalej nie mam, planuje zrobić test we wt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreska nie jest w ogole zabarwiona tylko jest bezbarwna, zawsze myslalam że to brak ciąży ale też dostawałam okres a teraz okresu nie mam . Test robiłam w dniu spodziewanej miesiączki ale po południu koło 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kobieto jak mozesz ja widziec skoro jest bezbarwna? Robilam dziesiatki testow bo staram sie o dziecko iles lat i brak kreski zabarwionej to brak kreski. Albo jest albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziesiątki testów? ciekawe dlaczego ich tyle robiłaś? masz tyle dzieci czy po prostu doszukiwałaś się ciąży tam gdzie jej nie było i dlatego teraz taka mądra jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie oznaczała ciąże! Na drugi dzień powinna już być teraźniejszość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy u Cb też była bezbarwna? czy lekko zabarwiona? bo u mnie jest bezbarwna :( i nie wiem co myśleć. Powtarzać test czy czekać na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytasz ze zrozumieniem czy bezmyslnie? Robilam tyle testow bo od wielu lat staram sie o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kreska kontrolna jest rozowa? Kup drugi test i zrob co za problem. Moze test jest wadliwy. Ale cos takiego jak bezbarwna kreska to nie wystepuje w dzialajacym tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie był cień kreski jak robiłam pierszwy raz test dwa dni pozniej byla juz rózowa dobrze widoczna powtorz test jutro z rana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam bezbarwna kreske 8 dpo. Uznalam test za negatywny. 4 dni pozniej pojawila sie rozowa kreska. Nastepnego dnia bhcg wyszlo 128, 2 dni potem 260.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreska bezbarwna to tylko miejsce w ktorym sie moze wybarwic.i nic poza tym, ciazy nie oznacza. Testy Plytkowe nawet niezrobione moga miec w tym miejscu wlasnie taki pasek jak sie wezmie pod swiatlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak otworzyłam test i jeszcze nie użyłam to nic nie było widocznego, dopiero później zauważyłam tą bezbarwna kreske. Może jestem przewrażliwiona :( ale widać są dziewczyny które miały podobne przygody z testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny,własnie po ilu dniach można być pewnym że ciązy nie ma ?/ ja robiłam test po 2 tyg..i nic,chyba po takim czasie powinna być jakaś kreseczka już widoczna....co sądzicie ? chyba po to robi się te testy żeby pokazały jak najwczesniej,więc chyba można im wierzyć ? prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po około 20 dniach od zapłod. powinna już być widoczna kreseczka prawda ? choć słaba ? robiłam 1 po 10 dniach potem kolejny za tydzień i nic.Pozdrawiam wszystkie zaniepokojone dziewczyny i życze Wam pomyślnych rozwiazań tych dylematów kobiecych.FAKT czasem się już wariuje i nie wiadomo co myśleć i nawet test który pokazuje że nic nie ma i tak wmawiamy sobie swoje ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy

bezbarwna to wynik ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×