Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MagdaGim

wykorzystana?

Polecane posty

Gość MagdaGim

cześć, Odrazu zaznacze, że jestem dziewicą.Od kąd poszłam do gimnazjum poznałam nową koleżankę i sie zaprzyjaźniłyśmy, tak, że rozmawiałyśmy na tematy chłopców i seksu oczywiście, tego pierwszego razu, jak to by było itp. I ona zaproponowała, że zanim poznamy odpowiedniego chłopca byśmy potrenowały by się nauczyć i nie być sierotom. Troche to dziwne mi się wydało ale pomyślałąm tym bardziej że ona mówiła że ma małe doświadczenie , że może naucze się pocałunków i wypadne potem lepiej. I tak zrobiłyśmy lecz ona chciała pujść dalej, nie chciałam się zgodzić ale nalegała bym nie była taka sztywna i potraktowała to jako naukę erotyzmu przed seksem z chłopakiem. Wkońcu uległam i uprawiałam z nią seks oralny i palcówki. Lecz teraz mam ogromnego moralniaka bo jak sobie przypomne jak ona mnie pieściła to mam wątpliwości czy robiła to tylko w imię nauki, wydaje mi się ze ona miała ogrąmną przyjemność z tego a ja zwczajnie dałam się jej wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naucz się ortografii sierotom napisałaś a powinno być sierotą - kim czym ? sierotą a widać ty sama jesteś sierota umysłowa więc won do książek gimbazoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 234
Wiesz trudno tak określić co ona naprawdę miała na myśli uprawiając sex z tobą. Może Ona ma przejawy Lesbijskie!! Lub tak bardzo się w czuła w rolę np faceta. Różni są ludzie i różne mają potrzeby czy fantazje. Jednym wystarczy chwila by się podniecić i w czuć w rolę kochanka. A innym sporo więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pójść nie pujść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam to tylko lizanko :) a tobie się nie podobalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak była palcóweczka to dziewicą już raczej nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że powinnaś zgłosić g**** na policję. Zero tolerancji dla g****icieli i parówkowych skrytożerców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaGim
gość Jak była palcóweczka to dziewicą już raczej nie jesteś. uważam gościu, że dziewicą sie jest w głębi duszy a nie przez błonkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 234
No masz trochę Racji Magdo Gim Prawdziwa dziewica to z błoną jest. Ale i duchowe dziewice są. Należysz do dziewic która nie uprawiała seksu z facetem. A to że błoną dziewiczną straciłaś z dziewczyną nie świadczy że jesteś gorsza od tych które są jeszcze dziewicami. Czasem taka błona sam może pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaGim
gość234 właśnie nie byłam jeszcze z chłopakiem więc pod tym katem jestem dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 234
ja już dawno straciłem błonę w tyłku :( sąsiad mnie kiedyś od tyłu zachaczył i po cnocie :( i już mam teraz roz....... tyłek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 234
No i tak trzymaj. Najważniejsze to dbanie o swoją kobiecą godność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaGim
ale kac jest że mnie wykożystała podstępem dla swojej przyjemności chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 234
ja też byłem wykorzystywany i to analnie :p ale fajnie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaGim
byłam u ginekologa i przepisł mi pigułki, a wstydziłam sie przyznać że nie współżyje tylko z dziewczyną się bzyknełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×