Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 7koliberek7

test negatywny i brak okresu

Polecane posty

Gość gość
Jest tu ktoś??? Dziś odebrałam wyniki tsh 4.98 a wizyta u endokrynologa jutro. Jutro również odbieram wyniki beta hcg boje się wyników. 38 d.c. brak okresu, brak wymiotów itp. Tylko czasem brzuch pobolewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doriska Jak tam u Ciebie? U mnie ta sama sytuacja beta i testy negatywne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla1984
Halo, ja tez czekam na okres. Powinien sie zjawic 16 ale wcale nie czuje sie okresowo. Piersi mnie nie bola, tylko "czuje" dol brzucha. Duzo bialych uplawow. Testy zrobilam 3, jeden przed @, drugi w dzien @ a trzeci 4 dni po spodziewanej @ I wszystkie negatywne. Mam juz 3 dzieci I w sumie we wszystkich ciazach wszystkie objawy byly takie same. Teraz sie martwie ze cos nie tak ze zdrowiem. Nie robie juz wiecej testow, bo 1 listopada jade do polski I pojde od razu do ginekologa. Mialam w miare regularne okresy, a ostatnio nawet zjawialy sie kilka dni przed spodziewanym czasem, wiec teraz jestem confused

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zawsze okres na czas a nawet przed czasem. Tsh bardzo wysokie biore teraz letrox na zbicie i luteina wywołała ginekolog okres. Mam nadzieję że w przyszłym miesiącu będzie o czasie. Noi mam nadzieję że uda się zajść w ciaze w niedługim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat stary ale mam podobną sytuację. 5 dni temu powinnam mieć okres i nic... Zrobiłam 2 testy i wyszły negatywnie... Ktoś ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.03.2019 o 23:53, Gość Gość napisał:

Temat stary ale mam podobną sytuację. 5 dni temu powinnam mieć okres i nic... Zrobiłam 2 testy i wyszły negatywnie... Ktoś ma podobnie?

Witam,ja też mam dylemat,2 testy trzy dni po terminie @ i negatywy obydwa tylko że zrobione z południowego moczu teraz jest 5 dzień spoznienia jak nadal @nie przyjdzie to robię test w niedziele,jeśli znów wyjdzie negatyw to w poniedziałek idę na betę,a objawy bolące pełne cyce(tak z boku od zewnętrznej strony)mleczny biały śluz z tym że nie duże ilości tak też może być przed @,brzuch raczej to tylko złudzenie że pobolewa,boli mnie głowa temp. 37,5 od wczoraj ślinotok i tak jakby metaliczny posmak,jakieś takie dziwne zachcianki :/aż się zastanawiam co ja robię jak np jem czekoladę z majonezem 😄 w każdym wypadku nie nakręcam sie,czekam cierpliwie na rozwój sytuacji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Witam,ja też mam dylemat,2 testy trzy dni po terminie @ i negatywy obydwa tylko że zrobione z południowego moczu teraz jest 5 dzień spoznienia jak nadal @nie przyjdzie to robię test w niedziele,jeśli znów wyjdzie negatyw to w poniedziałek idę na betę,a objawy bolące pełne cyce(tak z boku od zewnętrznej strony)mleczny biały śluz z tym że nie duże ilości tak też może być przed @,brzuch raczej to tylko złudzenie że pobolewa,boli mnie głowa temp. 37,5 od wczoraj ślinotok i tak jakby metaliczny posmak,jakieś takie dziwne zachcianki :/aż się zastanawiam co ja robię jak np jem czekoladę z majonezem 😄 w każdym wypadku nie nakręcam sie,czekam cierpliwie na rozwój sytuacji 🙂

No i przyszła wredna@ teraz jestem zdania że testy robione po terminie @jeśli jest ciąża to wychodzą pozytywne i nie ma innego wyjścia 🙂 jesli są negatywne to trzeba tylko czekać na kolejny cykl,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.03.2019 o 23:53, Gość Gość napisał:

Temat stary ale mam podobną sytuację. 5 dni temu powinnam mieć okres i nic... Zrobiłam 2 testy i wyszły negatywnie... Ktoś ma podobnie?

Dnia 21.03.2019 o 23:53, Gość Gość napisał:

Temat stary ale mam podobną sytuację. 5 dni temu powinnam mieć okres i nic... Zrobiłam 2 testy i wyszły negatywnie... Ktoś ma podobnie?

Też dostałam okres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×