Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wesele Wejherowo, Rumia, Reda, Puck

Polecane posty

Gość gość

Hejka, kobietki. Gdzie waszym zdaniem warto zorganizować uroczystość weselną spośród wymienionych miejscowości? Nie ma dla mnie znaczenia gdzie, wszędzie mam wystarczająco blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Oaza Połchowo-tanio i naprawdę bardzo fajnie,tam masz też noclegi na miejscu w razie w dla gości. Mieliśmy tam wesele kilka miesięcy temu i jesteśmy mega mega zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro bierzesz pod uwagę jedynie te lokalizacje, to Agrotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuwejtka
To w Pucku, dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TerMat
Nie do końca, bo we wsi Osłonino. To jest parę km na południe od Pucka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Agrotce smierdzi swinkami:( Po wejściu do srodka już wiedziałam ze tam nie chcemy wesela. Wesele mielismy w Połchowie w Oaza i bardzo polecam. Super jedzenie,super obsluga i super babeczka,ktora tym się zajmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest gospodarstwo, ale to nie znaczy, że mamy do czynienia z nieprzyjemnymi, zwierzęcymi zapachami, bez przesady. Byłam tutaj kilka razy i nie mogę powiedzieć tego samego. To dosyć popularne miejsce i sugerowanie, że śmierdzi "świnkami" jest grubą przesadą. Mi się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zgodze się z osobą która napisała o nie przyjemnym zapachu,wlasnie wlasnie zalatywało oborą.A szkoda bo miejsce faktyczne ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potulna
Zaskakujecie mnie :) Bo ja jestem zupełnie odmiennego zdania. Może po prostu tak było, a już tak nie jest? Może uległo to zmianie? Nie mam pojęcia kiedy tam ostatnio byłyście/liście :) Zapach to jedno, a co z resztą? Bo jak dla mnie największą zaletą Agrotki jest kuchnia jaką podają, normalnie palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mielismy wesele w Oazie w 2012 i byliśmy mega zadowleni,goscie tak samo,jedzenie przepyszne,ciasta rewelka,obsluga super. W agrotce też z mężem byliśmy na spotkaniu w 2011 i pierwsze wejście odrzuciło nas nieprzyjemnym zapachem oborowym:(i co nas zaskoczylo i tym bardziej byliśmy na nie,ze jak umowilismy się z wlascicielka na spotkanie to ona wyslala kucharke!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za kompletne bzdury, hihi ;) Jak ktoś nie lubi biesiad w tego rodzaju gospodarstwach, to po co się pcha? ;) Chyba wszyscy wiedzą, co znaczy gospodarstwo agroturystyczne. Poza tym świnek tam nie ma, więc nie wiem co to za bajeczki wyssane z palca, hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz o tym ze Agrotka jest zbudowana z obory? Mieszkam w pobliżu to wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Rumi jest super restauracja Tequila, w której znajomi kiedyś urządzili wesele... niezapomniane wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne wesele miała moja koleżanka rok temu w tym miejscu www.betlejem.eu. Fantastycznie się tam bawiliśmy. Serwowali wspaniałe jedzenie. Sala duża  z mnóstwem miejsca do tańczenia. Obsługa w odpowiednie ilości i zawsze była na miejscu i pilnowała by gościom nic nie brakowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×