Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zmywarka oszczędność?

Polecane posty

Gość gość

robie remont kuchni i zastanawiam sie czu kupować zmywarke ale czy napewno uzycie tej maszyny nie będzie droższe niż tradycyjne zmywanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eem ja nie mam zmywarki bo zmywając w zlewie zużywasz tylko wode a zmywarka żre prądu jak holera i nie wierze że zmywarka zużwya mniej wody niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale aleksandra ale ale ale
co za idiotka zmywarka zużywa do 4 razy mniej prądu i do 8 razy mniej wody, niż my przy tradycyjnym zmywaniu ręcznym .nic więcej na ten temat nie mam do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez polecam zmywarke :) wygoda i oszczednosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odkąd mam zmywarkę rachunki za wodę zmalały o połowę. Wcześnie zmywałam pod bieżąco wodą. Rachunki za prąd wzrosły o 20 procent.... a ile czasu wolnego więcej.... bezcenne... jaka wygoda, czystość, pusty zlew w końcu... nawet jakbym miła dopłacać to nie wyrzekłabym się tego cuda. Nie znam osoby która ma zmywarkę i żałuje, za to znam multum które nie mają a sa przekonane że nie chcą, nie potrzebują, nie opłaca sie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąd mam zmywarkę, to uważam, że nie żadne tam diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety, tylko zmywarka właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weż wiadro wody i umyj naczynia z całego dnia, na 4 osoby w rodzinie. Masz je teraz czyste, wysuszone, lśniące? bez wycierania? no, to masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupować, kupować :) zmywanie w zmywarce nie będzie droższe, za to wygoda nie do przecenienia, zwłaszcza gdy rodzinka lubi jeść nie wyobrażam sobie świąt bez zmywarki, masa gotowania i jeszcze musiałabym zmywać poza tym, co piszą dziewczyny wyżej, ja jeszcze uwielbiam wyjmować czyste naczynia ze zmywarki, takie błyszczące i cieplutkie, nie uzyskasz takiego efektu myjąc ręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj! Po co ci to? kobiety po to mają mniejsze stopy, żeby im łatwiej było myć gary. I te pseudo oszczędności, phi! baba ma mieć więcej czasu dla siebie? przecież jej tylko głupoty do łaba przyjdą.I wody mniej? a kogo obchodzi, że dzieci w Afryce umierają z pragnienia :( no, gaz... cóż nam tam gaz? a raczej naszemu rządowi;D zużywasz? płać. A prąd JESZCZE mamy swój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale aleksandra
,,do 4razy mniej prądu...'' a ile to prądu zużywasz przy znywaniu ręcznym?:D:D:D:D:D idiotka to z ciebi ejest a ze zmywarka to oszczędność wody to na pewno, prądu zuwzywa sporooo za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sate69
Zmywarka to dla mnie jak pralka czy lodowka . Oszczedza wszystko prad -kiedy ma sie w domu bojler na prad , wode a najwazniejsze oszczedza nas- kobiety i to jest najwieksza oszczednosc.Ewa ma racje zmywarka jest przyjacielem kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrażam sobie życia bez pralki aut. zmywarki nie mam, mieszkam sama, ale mam zamiar kupić i używać czasem, np.ak przyjda goście bo wiem, do jednej szklanki sie nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wynajmujemy mieszkanie - w poprzednim mieliśmy zmywarkę, teraz nie mamy. Rachunki za wodę o 40% niższe były, a wygoda... nie da się tego wycenić ;) Tęsknimy za zmywarką ogromnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgeedv
Kuchnia bez zmywarki to nie kuchnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmywałam pod bieżącą wodą tylko napuszczałam do zatkanego zlewu, więc oszczędności wody nie widzę. Nie wyobrażam sobie natomiast życia bez zmywarki. Prąd można zaoszczędzić myjąc bez suszenia lub na krótkim (30 minut) programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością tak! Pamiętam kiedy się wyprowadziałam od rodziców i nie miałam zmywarki, porównywaliśmy wtedy zużycie energii i wody Moja mama i tato, ja z mężem- czyli dwóch na dwóch. Zmywarkę mam od 5lat i za każdym razem jak porównujemy swoje rachunki to za wodę nam z mężem wychodzi o połowę mniej Za prąd mniej niż wcześniej, ale że my mamy grzanie wody na prąd, to mamy podobne zużycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość Ja nie zmywam na oszczędnym-wybieram program z suszeniem bo nie cierpię jak mi to potem wodą ocieka a i tak widze niższe rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×