Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiem54321

Przełożenie rozmowy a brak odpowiedzi.

Polecane posty

Gość niewiem54321

Witam:) Wysyłałam ostatnio CV i dzisiaj po 16 zadzwoniła do mnie Pani z jednej z firm, do której składałam dokumenty. Jednak byłam w tym czasie w pociągu i spytałam czy mogłabym do niej oddzwonić koło 18, Pani powiedziała, że ona wtedy zadzwoni o tej godzinie. Jednak na razie nie zadzwoniła i zaczynam się trochę martwić czy w ogóle zadzwoni. Czy w takiej sytuacji, gdyby nikt z tej firmy się nie odezwał dzisiaj mogłabym jutro zadzwonić na ten numer, z którym rozmawiałam i opisać tą sytuację? Myślicie, że w takim przypadku mogliby mnie jednak zaprosić na tą rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwoń do nich nie tylko ciebie mają na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwoń do nich nie tylko ciebie mają na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem54321
a myślicie, że mogę zadzwonić teraz czy za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już pewnie nie ma nikogo w firmie, jest po godzinach pracy, więc lepiej nie zawracaj głowy :) Zadzwoń jutro ok 9:00, to najbezpieczniejsza pora i powiedz, że miałaś się skontaktować, bo pociąg, bo nie mogłaś rozmawiać itd. :) I już :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem54321
a mogę powiedzieć, że miałam się skontaktować skoro to ta Pani mówiła, że do mnie zadzwoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz, możesz. Ale lepiej powiedz, że byłaś w pociągu i nie mogłaś rozmawiać, wiec oddzwaniasz, bez wdawania się w szczegóły. Bo możesz trafić na babkę, z którą rozmawiałaś i jak jej nakłamiesz to będzie kicha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem54321
próbowałam dzisiaj zadzwonić, ale włączyła się poczta głosowa :( ale jeśli to telefon służbowy to chyba później Pani może go włączyć prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie tak. Jeśli wiesz, co to za firma to możesz poszukać w necie innych namiarów na nich i zgłosić się pod inny numer telefonu. Może też być tak, że się do Ciebie nie odezwą i rekrutacja zakończona. Bywa i tak.... Ja kiedyś czekałam na telefon i czekałam aż w końcu nikt się nie odezwał. W każdym razie poszukaj na nich innego namiaru, jak znasz firmę i spróbuj - nie zaszkodzi. Mam nadzieję, że Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety przy takiej konkurencji na rynku pracy jak nie mogłaś gadać to więli następną i już uznali cie za niedyspozycyjną.. a wogóle to czemu nie rozmawiałaś w pociągu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z osobą wyżej. Na twoje miejsce jest 100 innych osob wiec nikt sobie tobą glowy zawraca nie bedzie. No chyba że jestes jakąs specjalistką i posiadasz jakie rzadkie umiejetnosci, ale domyslam sie ze tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam kiedys tak, ze bylam w lazience i nie mialam ze soba telefonu (logiczne). W tym czasie zadzwonila do mnie babka z rekrutacji, nagrala sie na sekretarke. 10 minut pozniej do niej oddzwonilam i juz nikt nie odbieral, po godzinie to samo. Dla pewnosci zadzwonilam jeszcze kolejnego ranka, zostawilam wiadomosc na sekretarce. I nigdy juz sie ze mna nie skontaktowali, a dodam ze zawod mam raczej nietypowy, wiec watpie zeby od razu kolejna osobe z brzegu wzieli. Jak widac nigdy nie wiadomo co im odbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem54321
Na stronie pisze, że rekrutacja trwa do 26 lutego. Myślicie, że mogłabym jeszcze raz wysłać do nich CV i opisać tą sytuację czy lepiej dać sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem54321
I jak myślicie? Był ktoś kiedyś w podobnej sytuacji ? Bo nie wiem za bardzo co z tym zrobić... W ogłoszeniu pisało, że skontaktują się tylko z wybranymi osobami i strasznie żałuję, że wtedy nie porozmawiałam w tym pociągu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyślij jeszcze raz CV. W firmach często mają jedną osobę do preselekcji CV a inną do oddzwaniania, więc nawet nie zauważą, że to znowu Ty :) Ja tak kiedyś zrobiłam, bo chciałam aplikować na inne stanowisko, niż za pierwszym razem i zaprosili mnie drugi raz :) Nawet nie musisz nic opisywać. Wyślij normalnie drugi raz aplikację. Nie martw się, bywa, że nie oddzwaniają, ale to nie znaczy, że zrobiłaś coś złego. Zbieg okoliczności i tyle. Przecież nie możesz siedzieć całymi dniami z wywalonym jęzorem i pilnować telefonu jak pies, bo może ktoś zadzwoni. Ludzka rzecz nie móc rozmawiać. Próbowałaś oddzwonić, więc ok. Nie udało się - spróbuj jeszcze raz aplikować. Nic się nie stanie, a mogą się odezwać :) Do 26 masz jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem54321
Dziękuję za odpowiedź :) chyba tak zrobię, że wyślę CV jeszcze raz tego 25, może akurat. Tylko nie bardzo rozumiem ten wyłączony telefon. Można mieć zablokowane połączenia przychodzące czy ta pani z jakiegoś powodu zablokowała mój numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dorabiaj ideologii :) Może to być telefon na kartę jednorazowego użytku tylko na potrzeby tej konkretnej rekrutacji. Nie martw się za bardzo i powodzenia przy następnej rekrutacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem54321
Pani zadzwoniła i od razu mnie zaprosiła na te praktyki... Przeczytałam dopiero teraz opinie o tej firmie (ma nie za ciekawe) i wydaje mi się, że nikt nie chce tam iść. I teraz nie wiem co mam zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem54321
I jak myślicie, nie iść tam dlatego, że firma ma złe opinie? Bo jednak to są bezpłatne praktyki więc raczej na nic nie mogliby mnie oszukać... Tylko czy z powodu tego, że ta firma ma taką a nie inną opinię mogłabym mieć potem problemy ze znalezieniem jakiś innych praktyk dlatego, że tam byłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź i sama sprawdź. Jak będzie źle - zawsze możesz odejść. Ale warto zdobyć jakieś doświadczenie i umiejętności, jeśli masz okazję. Takie praktyki później procentują, wiem po sobie. A jak czytałaś te opinie na go work to ostrożnie, bo to średnio wiarygodne źródło. Po za tym opinie o firmie są też zależne od tego, kto je pisze, zawsze trzeba podzielić przez 2. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz. sama oceń. znam firme ktora tez miala zla opinie, a pozniej okazalo sie ze wystawialy ja osoby zwolnione:) ja w niej do dzisiaj pracuje. tak jak napisal ktos wyzej opinie nie zawsze sa wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem54321
Właśnie sprawdzałam na kilku stronach i na ponad 100 wypowiedzi jakie tam były pozytywnych było może 5%.. Ale najbardziej mnie zastanawia, że dzwonią do mnie po 3 dniach i zatrudniają bez jakichkolwiek pytań, nie byłam na rozmowie ani nikt mnie o nic nie zapytał. Wydaje mi się to trochę dziwne i nie wiem czy po prostu nie wynika to z tego, że nikt nie chce tam pracować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem54321
Opinie sprawdzałam na mojpracodawca.pl i nie było tam ani jednej, która by oceniła tą firmę jako średnią, są same negatywne. Ale głownie z tego powodu, że ludzie muszą pracować po nocach i nie chcą im wypłacać premii. A ja jako praktykantka nie powinnam mieć takich problemów. Ale z drugiej strony, nie wiem czy dobrze jest mieć w CV firmę z taką opinią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×