Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile powinno zostac wody w filrze pralki i jak sie uporac ze smierdzacym wnetrzem

Polecane posty

Gość gość

Pralka electrolux,ładowana od góry,wody mam ok.1/3 tego koszyczka(filtra),,czasami mniej,ale pod tym filtrem jak wyciągam koszyk woda jest..Nie wiem czy to dobrze ,bo ciągle mi z tej pralki śmierdzi ,od nowości i nie mogę się uporać z problemem zaśmierdziałej pralki.Nie pomaga puste puszczenie pralki z gotowaniem,ani środki przeznaczone do czyszczenia pralki,ani ocet.Elektrolux to porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście pralki nie zamykam po wypraniu,czekam ,aż wyschnie.W mojej starej pralce również ładowanej od góry nigdy nie miałam smrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbuj jednak wezwać kogoś z serwisu. Nie znam się na tym, ale tak na zdrowy rozum - jeśli zostaje woda, to coś jest nie tak. No i jeśli woda zostaje, to nie ma mocnych - będzie śmierdzieć. I nie pomogą żadne sposoby na pozbywanie się smrodu, bo nie likwidujesz przyczyny jego powstawania. Jak już naprawisz pralkę, to spróbuj jeszcze raz z octem, albo z sodą oczyszczoną. Moi rodzice mają pralkę Elektroluxa i bardzo sobie ją chwalą. Może Tobie trafił się jakiś trefny egzemplarz? A może ta marka faktycznie nie sprawdza się przy pralkach ładowanych od góry...? (rodzice mają taką ładowaną od przodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×