Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anoinm

2 tydzien ciąży

Polecane posty

Gość Anoinm

Czy jest możliwość zajść w ciąże po 2 tyg. od stosunku? czy można po 2tyg zrobic USG gdzie widać malutki orzeszek płodu ? POMOCY! Zerwałem z dziewczyną a ona po 2 tyg od stosunku mowi mi ze jest w ciazy i ze ma zdjecia usg bo po 13 dniach pojechala do ginekologa on dał jej wynik usg gdzie widac cebulke plodu !! to możliwe ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cebulki to wy oboje macie zamiast mózgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoinm
Ale czy to jest możliwe? zrobiliśmy to 1 dzien po okresie... czy ginekolog moze takie cos stwierdzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8282
oczywiście że lekarz może stwierdzić ze to ciaża, i także dać zdjęcie z USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladamsoczi
to zależy ile trwa jej cykl miesiączkowy....jeżeli jest krótki tzn.ok 21 dni to jest możliwe że to ciąża, ale jeśli ma dłuższe to robi cię w banbuko żebyś do niej wrócił. spotkaj się z nią i niech to zdjęcie ci pokaże...poza tym pęcherzyk płodowy raczej w drugim tygodniu jeszcze nie jest widoczny, ale specjalistką nie jestem więc dokładnie ci nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziutaaa
Ciekawe ile macie lat skoro macie takie zachowanie jak dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladamsoczi
napisz jak sprawa się wyjaśniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toznaczy widziałem zdj. usg ale powinna byc data na tm zdj. usg a jej tam niema na jednym kwitku jest data z zeszłego roku niewiem co to oznacza.. Testu ciązowego niechce zrobic ale pytanie czy po 2tyg. to jest mozliwe na pierwszej wizycie lekarz powiedzial jej ze ciaza jest zagrozona z powodu choroby ktora ma [choroba watroby] jak myslicie? czy ona to specjalnie robi? nie chce miec juz zemna kontaktu a ja niewiem co zrobic.. A kto robi zdj usg?? Lekarz medyczny czy Ginekolog?? bo tam ma napisane ze to LEkarz medyczny jej to zdj robił.. mysle ze ona wszystko podrobila.. dlatego zwracam sie do was co na ten temat myslicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheheh usg 2 tyg ciazy! nie ma szans, robi cie w konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym w to uwierzyc choc to usg jak podrobione na to wyglada.. ale ja juz nic niewiem co mam robic dlatego zwrocilem sie na forum .. kur**** a efekty ciazy miala po 3,4 dnia rzyganie itp a po 12 dniach stwierdzila ze do gina idzie a ten zaraz zrobil jej zdj i juz tam widac cos... kur*** ! ;-/ teraz nachodzi mnie sms-ami ze mam szykowac pieniadze.. ehh ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma szans żeby na usg 2tyg, po stosunku było widać płód. stosunek nie jest tożsamy z zapłodnieniem to raz(plemniki mogą poczekać na jajo nawet 5 dni) a dwa, że od zapłodnienia mija jeszcze do zagnieżdżenia jakieś 6-10 dni (zagnieżdżenie w macicy). Ale na usg widać zarodek gdzieś tak w 6-7tyg. licząc od ost. okresu. w 4 tyg. zapomnij. Co to jest cebulka/orzeszek płodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz nie zobaczy ciąży młodszej niż 6 tydzień... byłam w ciąży i wiem że nie da się tego wcześniej zobaczyć bo mnie odesłał do domu jak byłam za wcześnie. A takie objawy jak wymioty nie wystepuja 3 dni po stosunku tylko kilka tygodni po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cebulka, orzeszek tzn, że tam na USG widnieje malutka kropeczka płodu.. Dziękuje wam bardzo za słowa otuchy dużo mi to daje do myślenia.. Powiem jeszcze jeden szczegół że jak przyjechałem do niej rzuciła mi test ciążowy a ja podstępnie dałem nowy .. i mówie prosze zrób i pokaż mi że to prawda a ona pow. bierz ten test masz tu usg i masz 10min i wypi***** niechce cie znac,,, mija już 3 tydzien niewiem ile mam czekać i jak sprawdzić czy mowi prawde dowiedziec sie.. wszystkiego mysle juz o najgorszym tak wiec no poczekam choc i tak wiem ze bede czekał w nieskonczonosc do 9miesiaca.. czy 5 jak ja spotkam z brzuchem lub bezz.. ah jo.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna robi Cie w konia jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweee
a to z tym zagrozeniem ciazy dodala, zeby latwo poronienie wkecic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie bylo widac 2 tyg ciaze poniewaz mam krotkie cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli mowisz o 2 tyg od stosunku to nie ale jesli od zaplodnienia to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od stosunku.. hmm zobaczymy czas pokaze co z tego będzie hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz Medyczny może przeprowadzić zdj. USG ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×