Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana przez ComfortbeSoftbe

Firma Comfortbe tzw rowniez Softbe sprzedajace materace oklamuje

Polecane posty

Gość oszukana przez ComfortbeSoftbe

Witam. Chcialam przestrzec was przed firma Comfortbe lub tzw Softbe. Zamowilam matetacyk do lozeczka 140x 70 o grubosci 12 cm kokos pianka gryka LUX Na allegro oferuja go w super wspanialym białym pikowanym pokrowcu a mi przyszedl w jakim oblesnym pokrowcu w brazowe kwiaty ktore przescieradlo nie kryje. Towar jest nie zgodny z opisem. Jestem zla bo dalam za niego 135 zl + 20 zl przesylka. Jutro dzwonie z reklamacja. Ciekawe co mi zaproponuja. Doraddzie mi prosze jak to rozwiazac. Nie bardzo moge wyslac go spowrotem bo mieszkam poza Polską. Jak ich zmusic by wyslano wlasciwy pokrowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz odesłać materac a przyślą ci prawidłowy, kobieto w takich firmach pracują ludzie i pomyłki CZASEM się zdarzają, ile ten użytkownik ma negatywów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez ComfortbeSoftbe
jak pamietam to 8. Tylko chamy wiedza ze ja jestem za granicą bo pytalam o wysylke do Niemiec. Wyslano go do pl a siostra mi go przywiozla. Z racji tej ze dalej podrozowal nie odpakowala go. Ponadto dopieto reklame broszurę kolorowa z innymi materacami dla doroslych a materacyk dla dziecka ma ksero wlasciwego materaca taki czarno bialy swistek jakby zdjecie z broszury wlasciwej zrobiono i wydrukowano. Nie ma oryginalnej kartki opisu materaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez ComfortbeSoftbe
Ma 8 negatywow ale odnoscie terminu wysylki. Nie na temat niezgodności towaru z opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez ComfortbeSoftbe
A kto teraz ma zaplacic za wysylke co ja im zwracam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez ComfortbeSoftbe
Nigdzie niema w necie takiego materaca w brazowe kwiaty produkowanego przez ta firme. 1 raz oklamana przez firmę na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez ComfortbeSoftbe
No i spac nie moge całą noc. Ostrzegam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie kupiłaś materaca w richitch fajnych Niemcach ?? Nie ma tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co piszesz to jeszcze nie zostałaś oszukana a najprawdopodobniej ktoś pomylił się w wysyłce. Skończy sie na tym że ci wymienią i cześć. Przestań schizować. Całą noc nie spać przez głupi materac? Teraz wszystkie ciężarne takie przewrażliwione czy ty tak zawsze masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mam jezeli ktoś bardzo mi nadepnie ba moj czuły punkt. Zaraz zadzwonię i co mi powiedza. W fajnych Niemczech nie ma takich fajnych materacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez ComfortbeSoftbe
Dlaczego treść które pisze uznane sa za spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez ComfortbeSoftbe
No to tak... Dzwonilam do owej firmy i wyrazilam chęć kupna materaca bo polecila mi go znajoma. Zapytalam jaki jest gruby, jaki sklad, jaka ma powloczke czy zdejmowana czy biala a czy moze sa również w ofercie kolorowe. Pani powiedziala ze sprzedaja Tylko i wyłącznie biale. Wiec przyznalam sie jakim jestem allegrowiczem i zapytalam skad taka pomylka? Nic nie uslyszalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez ComfortbeSoftbe
Cdn Nie moge pisac bo wskazuje spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez ComfortbeSoftbe
Pani zaproponowals mi ze przysle mi nowy. Wyslalam maila z opisem co i jak z reklamacja. Teraz dzwonilam to otrzymali ale ja czekam na odpowiedz w mailu. Tymczasem teraz Pan powiedział ze czasem sie im zdaza jakis inny materac. Co znaczy zdaza jak oni je niby produkuja. Ja im tego nie daruje. Nie na widzę kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez ComfortbeSoftbe
Witam ponownie. Pragnę zakończyć ten temat. Po miesiącu, po dlugim wydzwanianiu i upierdliwym upominaniu sie wyslano mi właściwy bialy przeszywany pokrowiec. Chcialam zrocic materac ale firma upierala sie ze na moj koszt wysylki chociaz w regulaminie firmy pisze ze zwracaja za koszt wysylki reklamowanego materaca. Ponioslabym pewnie dodatkowe koszty wiec poprosilam o nowy pokrowiec. Po kolejnych dwoch tygodniach otrzymalam. Duzo nerwow mnie to kosztowalo. Bardzo nie przyjemny kontakt z tymi ludzmi. Dzieki Bogu ze chociaż uzyskałam ten bialy pokrowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranyyy jak ja bym chciała mieć problemy z głupim p*********m materacykiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury jakies. od kilku lat mam łóżko i materac Comfortbe i nikt mnie nie oszukał. Łózko solidne i wytrzymale, a materac spelnia swoja funkcje super, dalej jest jak nowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×