Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CCC oszuści

Polecane posty

Gość gość

Cztery miesiące temu kupiłam w CCC buty. Po 3 miesiącach wierzchni materiał prawie w całości odszedł od podeszwy. Złożyłam reklamację. Reklamację odrzucona wystawiając mi pismo bez żadnego podpisu, bez opinii szewca, twierdząc że buty wykonane były prawidłowo i z dobrego materiału. Pokazałam że materiał po prostu w niektórych miejscach zwyczajnie odkleił się od podeszwy a w innych przetarł przy niej. Powiedziana że to uszkodzenia mechaniczne za za takie oni nie odpowiadają. Odwołałam się. Znów moją reklamację odrzucono twierdząc że towar był zgodny z umową a pani w sklepie powiedziała mi "może sobie pani pójść do sądu". Odrzucając reklamację powołują się tylko na zgodność towaru z umową. Nie obowiązuje ich żadna gwarancja, rękojmia itp. Widziałam jak innej klientce składającej również odwołanie od reklamacji wręczone buty zniszczone a nie naprawione przez szewca mówiąc "żądała pani naprawy i zostały naprawione" . I tyle. "pójdę sobie do sądu korzystajęc z usług rzecznika konsumentów a z was kto chce niech tam sobie nadal kupuje buty)))) Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję buty na allegro za 10-30zł, jakość ta sama co CCC i sporo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emoks
No nie powinna tak zrobić, na ich forum gowork.pl/opinie_czytaj,4536 jasno napisali, że reklamacje sie przyjmuje, napisali tez czemu się je odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×