Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myspla

wyjazd sluzbowy

Polecane posty

Gość gość
no to jak jest żonaty to po co zakładasz durny temat na forum erotycznym?! :o Liczysz na to że będziecie się tam bzykac a później zostawi żonę i dzieci i będziecie życ długo i szczęśliwie? Nie rozumiem o co chodzi z tym co masz zabrac? Na pewno nie stringi a raczej majty reformy żeby go zniechęcic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myspla
ja o niczym nie mysle tylko chcialam wiedziec jak wygladaja takie wyjazdy slozbowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Porucznike
ale odpowiedz - gdyby co - to chciałabyś się przespać z szefem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myspla
Caly czas o tym mysle ale ja nie mysle zaczynac i naprowadzac go tez nie mysle,odmowic napewno mu nie odmowie tylko musi to on zaczac ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Porucznike
czyli jesteś gotowa rozłożyć nogi jak Pan dyrektor będzie wyrażał takie zainteresowanie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myspla
juz dawno mi mowil ze mu sie podobam,a jak by mi to pomoglo w pracy,to napewno tej przyjemnosci mu nie odmowie,tylko postaram sie zeby byl zadowolony ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myspla
wieczorem znow tutaj bede bo teraz koncze prace a jeszcze ide na pare minut do szefa,a jutro mam wolne, wyjazd mamy w niedziele to musze jeszcze pare spraw omowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jesteś antykoncepcyjnie zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sie spakowalas i napewno wszystko zabralas, a tabletek antykoncepcyjnych wystarczajaco zabralas,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci prawde
Chcialas wiedziec, jak wygladaja wyjazdy slUzbowe i zadajesz pytanie na forum erotycznym. Chyba z gory zakladasz, ze tam sie nie napracujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×