Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nenka3113

Grzywna za nieobecność w sądzie

Polecane posty

Gość nenka3113

Witam bardzo proszę o pomoc. Ostatnio odbyła sie sprawa karna w której byłam świadkiem. Z powodu pogrzebu wuja nie mogłam na nią pojechać. Zostałam ukarana grzywną w wysokości 500 zł. Co teraz robić ? Czytałam, że trzeba napisać pismo do sądu. Mógłby ktoś mi napisać wzór takiego pisma ? Byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzialas jak zalozyc watek na kafeterii, a nie potrafisz poszukac wzoru?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie czepiasz, google biedaczce ukradli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenka3113
Napisałam tu bo myślałam, że jest ktoś mądry .. Ale jak widać się myliłam ;) Szukałam w googlach, ale nie wiem, który wzór jest dobry i miałam nadzieję, że ktoś miał kiedyś podobny problem lub się na tym zna. Po prostu pytałam, a komuś musi się nudzić, żeby wypisywać na forum nie mając nic do powiedzenia .;) No to współczuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama ocen, ktory wzor jest dobry. Przeciez chyba potrafisz chwile pomyslec i wybrac cos, co odpowiada twojej sytuacji lub ewentualnie polaczyc kilka przykladow w jeden. Wiecej czasu ci zajmie upraszanie sie na kafeterii o gotowca. Moze jeszcze go mamy wyslac za ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam ci wysłać, ale treść uznaje za spam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o umorzenie mi kary pieniężnej w kwocie 500 zł nałożonej mi za niestawiennictwo w dniu ... grudnia ... do Sądu w charakterze świadka w sprawie obwinionego ... W dniu ... nie mogłam stawić się w Sądzie, ponieważ nie .... Nadmieniam, iż moja sytuacja materialna jest bardzo trudna, utrzymuję się jedynie z ... Z uwagi na powyższe z posiadanych środków nie jestem w stanie zapłacić nałożonej na mnie kary pieniężnej. Z poważaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wystarczyło PRZED sprawą zgłosić nieobecność i poprosić o usprawiedliwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×