Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość echhhhhh

Jak dowiedzieć się kto jest właścicielem sklepu franczyzowego?

Polecane posty

Gość echhhhhh

Witam. Pytanie jak w temacie - jak mogę dowiedzieć się kto jest franczyzobiorcą w danym sklepie? Otóż chodzi mi o to, że jest taki jeden typ, który ma kilkanaście jeśli nie kilkadziesiąt sklepów tu w mieście jak i w innych miejscowościach i nie jest uczciwym pracodawcą, sprawdzone na sobie niestety... Pojawiła się oferta pracy w jednym ze sklepów i zastanawiam się czy aplikować, bo jeśli to jego sklep, to nawet nie ma się co fatygować. Ktoś wie jak się tego dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na paragonie jest nazwa firmy i nip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhh
No tak, tylko, że ja akurat z tego sklepu paragonu nie posiadam, to sklep z artykułami, które nie są zupełnie dla mnie, więc nawet nie ma możliwości żebym poszła i coś kupiła. Ale dziękuję za pomoc. Starałam się znaleźć w internecie właśnie NIP ale niestety odnalazłam jedynie NIP całej sieci, nie tego jednego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhh
może jest jakiś inny sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhh
Najwyżej zapytam przy zanoszeniu CV, czy to ten sam właściciel, tylko nie wiem czy wypada o to pytać w momencie aplikowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń i zapytaj... albo podstaw kogoś, niech ktos zapyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhh
No może w sumie zadzwonię, ciekawe tylko czy udzielą mi takiej informacji, tak po prostu. Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń i zapytaj, czy możesz rozmawiać z panem X bo masz dla niego ofertę. Jak powiedzą, że nie ma go, to zapytaj, czy jest właścicielem sklepu. I będziesz miała odpowiedź. :) Taki mały psikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×