Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

19 tydz ciąży a nic nie przytyłam

Polecane posty

Gość gość

czy miała tak któraś trochę się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowie się ktoś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw sie, ja do 20 tyg. tez nic nie tylam i bylam mega super zadowolona, moj lekarz tez, powiedzial, ze to bardzo dobrze ja wazylam 68,5 przy wzroscie 174

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie lekarz powiedział że w pierwszym trymestrze moge wogóle nie przytyć ale już w drugim powinnam bo to świadczy o tym że prawidłowo zwiększyła się objętość krwi i wody w organiźmie, że dziecko rośnie i macica wypełniona płynem owodniowym a chcąc nie chcąc to troszkę waży więc różnica na wadze siłą rzeczy powinna być nawet jeżeli to nie przyrost spowodowany przyrostem z kalorii. W 20 tygodniu ciąży ważyłam już 2 kg więcej i lekarz powiedział że idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no , w 19 tygodniu to ja już miałam 2 kg na plusie a za całą ciążę przytłam łącznie 9 kg. Autorko, może wagę masz źle ustawioną albo już nie wiem. Nie zwiększył się się biust? Brzuch? Może masz jeszcze maleńką ilość wód płodowych i nie odłożyła ci się woda w organiźmie, normalnie już z początkiem drugiego trymestru zaczyna się magazynować woda w malej ilości i tłuszcz , stąd większość mam już zaczyna nie dopinać spodni. Nie przejmuj się , ciąża ma to do siebie że w końcu sie przytyje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 6+ i niesamowicie się cieszę, bo w końcu zaczynam wyglądać jak człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczełam dopiero tyć po 20 tygodniu, więc nic sie nie martw, dzisiaj mi leci 35 tydzień i mam 7 kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pyt odsprzedała bysmi swoj mocz i sline kupie karzda ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochaniutka nic się nie martw bo jeszcze wszystko przed Tobą! Ja do 6 miesiąca nie przytyłam nic a nic a później do końca ciąży (przez ostatnie trzy miesiące) przybyło mi 30 kg!!!!! Przysięgam że nie wiem jak to się stało, chodziłam cała zapuchnięta żadne buty na mnie nie pasowały a w szpitalu jak poprosili mnie o dowód osobisty to nie dowierzali że to jestem ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jest tyć miarowo po troc***już wcześniej, wtedy skóra się powoli rozciąga a tak jak miała moja znajoma to nikomu nie życzę. Najpierw się cieszyła że nic nie tyje i że prawie brzucha nie ma (lekko jej się żyło praktycznie aż do 7 miesiąca) i nagle z początkiem 7 miesiąca dostała balonik który rósł w szybkim tempie efektem czego są okropne rozstępy na brzuchu i udach. Zaczęła tyć bardzo późno i w szybkim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 26 nic nie przytyłam, wiec sie nie chwal bo nie ma czym, a ogolnie 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam że biust mam troszkę większy i brzuszek też troszkę widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie przytylam na wadze fo 23 tc a brzuch już mialam spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×