Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rust

pytania co do wynajmu mieszkania

Polecane posty

Gość rust

Witam serdecznie, szukam porady, opinii, czegokolwiek zeby rozwiac moje watpliwosci;) otoz jestem na etapie szukania mieszkania do wynajecia, konkretnie kawalerki, mam jedna na oku: 36m2, mieszkanie jest po remoncie, wstawione sa nowe, plastkiwe okna, mieszkanie srodkowe na poludniowej scianie, budynek jest ocieplany, w mieszkaniu jest rowniez nowy kominek niezabudowany, wszystko jest pieknie, ale jest tam ogrzewanie gazowe, piecyk jest nowy, grzejniki rowniez, 2 w duzym pokoju i jeden w kuchni. Mam baardzo niemile doswiadczenie z gazowym ogrzewaniem, w jednym z wynajmowanych mieszkan wychodzilo okropnie drogo, z tym ze tam byly stare okna, nie dosc ze nie dalo sie tego ogrzac to koszty byly kosmiczne. I moje pytanie, czy jesli mam tam kominek, a mieszkanie ma tylko taki metraz to czy samo grzanie w kominku wystarczy na ogrzanie? I czy to nie beda wieksze koszta? wiadomo drewno itd? I czy ktos wie moze ile by tak wynosilo to ogrzewanie gazowe? Bardzo zalezy mi na zminimalizowaniu kosztow, wiadomo marznac nie chce, ale tez nie chce sie wpakowac w spore rachunki... moze ktos wie cos i moglby doradzic? naprawde bardzo prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×