Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc autorka

3 tygodnie po porodzie CIĄGLE GŁODNA

Polecane posty

Gość gosc autorka

minęły 3 tygodnie a ja mam okropny apetyt. ciągle bym jadła. jem 2 razy tyleco przed porodem i ciągle czuję oikropny głód. karmię piersią. nie wiem co robić, bo po porodzie i tak zostało mi 10 kg, boję się że roztyję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj w klubie, ja jestem 4 tyg po porodzie, apetyt i zachcianki mam wciąż takie jak w ciąży. Przed ciążą nie specjalnie przepadałam za słodyczami, w ciąży nie mogłam sie oprzeć wszystkiemu co słodkie. Po ciązy miało niby minąć a nie minęło wcale. Moze to przez to ze karmimy? Nie wiem, tez mnie to przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciąży mało co jadłam, słodycze mogłyby nie istnieć, a po porodzie takie ssanie jakby organizm chciał to sobie odbić :O zwłaszcza na słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc autorka
wlasnie, ja top samo. jak widzę słodycze to aż się trzęsę. wczoraj np zjadłam całą paczkę wafelków śmietankpowych - ok 20 sztuk!!! i jeszcze bym zjadła gdybym miała... czy to minie? cz niedługo nie zmieszczę się w drzwiach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam po porodzie. Pocieszę Cię, chudłam normalnie, a po 4-6 tygodniach przeszło przynajmniej mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc autorka
mam nadzieję, że tez mi minie, chociaż póki co wagi ani drgnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam, za jednym posiedzeniem zjadam paczke biszkoptow, herbatnikow, jak upieke ciasto to nie moge oderwac sie od niego. codziennie wcinam drozdzowke. To musi minąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jesli karmicie to jest to NORMALNE :) przecież jakoś ten pokarm sie musi produkować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne to jest to ze kobieta potrzebuje wiecej kalorii dostarczanych w ciagu dnia, obzeranie sie nie jest normalne, nie przesadzajcie i nie usprawiedliwiajcie sie tym ze karmicie!! tez karmiłam i jak chciało mi sie jesc to jadłam jogurt z musli a jak słysze tekst ze po ciazy miało minac to rece opadaja:O myslałayscie ze 9mc mozecie sie objadac a w dniu porodu bach waga zleci i chęć obzerania minie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po porodzie 6 tygodni i na szczęście takich objawów nie mam Podczas ciąży jadłam sporo ale kontrolowałam się, z obawy że rozepcham sobie żołądek..W czasie ciąży piłam mnóstwo wody niegazowanej, soków naturalnych.Obecnie karmie piersią , jem normalnie, nawet schudłam,Wszystko jest w naszej głowie i trzeba kontrolować swoje zachcianki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasytuacja
Ten glod to karmienie piersia;) Do produkcji mleka organizm potrzebuje okolo 500 kal wiecej, dlatego jedne kobiety bardzo chudna jedzac normalnie , a inne maja mega apetyt i uzupelniaja te 500 kal jedzeniem, niestety waga wtedy stoi lub rosnie, Ja rowniez karmie piersia od 6 miesiecy i tez mialam wielki apetyt na poczatku, teraz juz sobie z nim poradzilam i jest normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×