Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zboczeniec w związku

Polecane posty

Gość gość

Mój facet ostatnio podzielił się ze mną swoją fantazją, która jest hiper zboczona i nielegalna (marzy o seksie z małą dziewczynką). Tłumaczy się, że mało o tym myśli, ale mnie sam ten fajt koszmarnie odrzuca. Rozważam, czy go rzucić, ale z drugiej stony jesteśmy razem niemal 3 lata, razem mieszkamy i niczego w tym stylu nawet nie próbował robić, jest generalnie, nazwijmy to, grzeczny. Al jednak kołaczą mi w głowie te jego obleśne słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma skłonnośc***edofilskie uciekaj, to nie jest normalne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc86
zgłoś to gdzies, albo namów go na wizyte u pdychologa.. Samo to ze napisałas coś takiego, jest podstawą dla nasz wszytkich by zgłosić ten fakt na policje.. po IP namierzą:-/ To chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien się leczyć, ale z policją nie przesadzajcie. Jeszcze nic nie zrobił, więc co ma policja do niego? Za co go zamkną? Za nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jescze najlepiej niech ci coreczke zrobi :-O bo tak ogolnie to wszystko z nim ok :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc86
2014-02-23 18:59:37 gość zamknąc nie zamkną, chlopak ma jakies20-30lat, bóg jeden wie co z tego wyrośnie później.. Masz dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak:D zamkną go na fali trynkiewiczowskiej chyba tylko :classic_cool: a co do tematu to po pierwsze, jak Ty w ogóle możesz go jeszcze dotykać bez obrzydzenia po czymś takim a po drugie jest taka dewiacja, która nie a wiele wspólnego z pedofilią, a przynajmniej na pewno nie jest to pedo polegająca na tym, że chcesz, żeby Twoje partnerki się zachowywały w łóżku jak dzieci. nie pamiętam jak się nazywa. jest też coś takiego jak autopoedofilia. i nic z tych rzeczy nie jest karalna świat osób seksualnych nie przestaje zaskakiwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mi gdzie mieszka ten twoj s*******n to przyjade i mu nakopie do ryja :-O zboczony s******l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostan z nim głupio idiotko, a w razie gdybys urodzila corke nie miej do nikogo pretensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za ten chamsko prowokacyjny i pedofilski tytuł tematu, gimbusie, powinna Ci mamusia kazać umyć ząbki pianą ze szkłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam ten temat za prowokacje. ale jesli naprawde sa takie w******* baby i posrani faceci to k***a bym mogla ich obydwoch zastrzelic :-O najlepiej dzieci wlasnych nie spuszczac z oczy 24 godziny na dobe :-O oblechy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabym ustalic****autorki tematu i podac takiego kogos do sadu albo nakopac do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc86
Ostatnio jak olądałam p****la, z boku była reklama z odnosnikiem do strony (chyba odnosnikiem nie miałam odwagi kliknąć)-facet siedział na10-12latce która lezła nago , na brzuchu i spuszczał sie na jej plecy..na zmiane z fotką nagiej małej dziewczynki (10-13lat).. Nie wiem czy to prowokacja, ale dewiacje istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a dosc86 jakbym cie wziela za klatry to bym cie zboczony s*******u r******** zywcem 😡 ty k***o ludzka s****wo pewnie jestes autorem tego tematu bladzio w******* :-O tak szujo ty link byl :-O k***o ogladasz p****le pedofilskie obrzygancu ty :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc86
23.02.14 gość nie skarbie, ja zostałam zgwałcona jak miałam14lat, temat mnie dość boli, w żciu nie miałabym odwagi załozyć podobnego wątku. sama mam Córkę i boli jeszcze mocniej, bo nie wiadomo kto miszka za ściną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×