Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eda33

Potrzebje pomocy doświadczonych i rozsadnych kolezanek.

Polecane posty

Gość Eda33

Witam Drogie kolezanki licze na Waszapomoc i rozsadne doradztwo. Zaczynam cwiczyc na silowni, zeby troszke schidnac i wzmocnic miesnie. Mam 160 zw i 65 kg wagi, chce zrzucic szczegolnie brzuszek, uda i pupe. Mam siedzaca prace, ktora nie sluzy moejj sylwetce, juz po 1 mc pracy przybylo mi 2 kg. Moja prosba jest taka abyscie podrzucaly mi rozsadny plan treningowy na silownie by wzmocnic meisnie i zgubic tluszczyk. Kolejna sprawa to rozsadna diata, ktora moge stosowac w pracy i przed silka- taka dostosowana do mojego rytmu dnia: praca siedzaca i silownia od ok 17 Kolejna sprawa czy polecici cos dodatkowo na spalanie tluszczu, jakis preparat wspomagajacy odchudzania, ktry mozna brac przed cwiczeniami, prosze o sprawdzone preparaty i w dostepnej cenie. Bede bardzo wdzieczna wszystkim, kto mi pomoze w diecie, planie treningowym oraz doradzi skuteczny preparat. Dziewczynki pomozcie mi schudnac i cieszyc sie Waszym towarzystwem. Mam nadzieje, ze z czasem sama nabiore doswiadczenia i bede mogła sluzyc pomoca innym. Pozdrawiam serdecznie Eda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę, plan gotowy dla początkujących jest tutaj: cz.1: www.mnbbc.com/content.php/180-100-dni-treningu-poczatkujacej-kobiety-cz.I cz. 2: www.mnbbc.com/content.php/194-100-dni-treningu-poczatkujacej-kobiety-cz.II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu gotowa dieta z wyliczeniami (ściągnij do tego "dziennik posiłków vitalmax " to będzie łatwo pilnować): www.sfd.pl/PRZYK%C5%81ADOWY_JAD%C5%81OSPIS_DLA_KOBIETY_OD_PODSTAW.-t493530.html Wszelkie "suplementy" sobie daruj, bo to zwyczajnie strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eda33
Witam Dziekuj***ardzo za plan i diete :P Czekam na kolejne propozycje :P Pozdrawiam Siłaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale czego oczekujesz? Dostałaś gotowce, a jak pobuszujesz na tamtych forach to tam jest przecież cała masa innych info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×