Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Animia

jaki blender polecacie?

Polecane posty

Gość Animia

Hej, chciałabym kupić blender, ale im dłużej sprawdzam opinie czy rankingi, tym mniej wierzę, że jakikolwiek - w rozsądnej cenie - warto kupić. Na pewno sporo zależy od tego, do czego będę go używać. Służyłby mi głównie do przygotowywania ciast (ubijanie jajek, ciasta na babkę itp.), miksowania zup i przygotowywania surówek. Surówki są dodatkową opcją, ale odkąd zauważyłam, że są i takie blendery, które mają tarcze... Na większość ludzie narzekają, że są awaryjne (szczególnie Braun) itp. Ale wiadomo, że te opinie często również są zmanipulowane albo wypowiada się ktoś, komu akurat sprzęt się zepsuł. Może ktoś z Was ma w domu jakiś sprawdzony, godny polecenia? Chciałabym przeznaczyć na niego do 400,00 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam, a nuż ktoś będzie miał i mniej kosmate myśli o tej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Braun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam MPM kasia , dobry wytrzymały i bardzo przydatny ok 300-350 kosztuje .Miałam go 10 lat przy codziennym uzywaniu i dopiero drugi kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jadą po Braunach na ceneo, ale niby zawsze zdania są nieco podzielone (plus marketing) MPM kasia, niezły! :) Budzi strasznie skrajne emocje, widocznie zależy od tego, na co się trafi. Dzięki! Piszcie, proszę, jeśli macie jeszcze jakieś sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam www2.braunhousehold.com/pl-pl/products/przygotowywanie-posilkow/blendery-reczne/multiquick-9/. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jak już kupować to taki jednak z trochę lepszej półki. Możesz się postarać zblendować blenderem za 50 złotych kostki lodu – zobaczysz, jaki będzie efekt ;) A tak to w takim blenderze Nutri Bullet który ja mam kostkilodu są dokładnie blendowane bez obaw o to, że sprzęt (ostrza, obudowa) zostaną uszkodzone. U mnie do tego świetnie się sprawdza przy robieniu zupek a nawet do mielenia kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiskonka
a ja polecam blender z braville, mam model Blend-Active i naprawdę świetnie daje radę. :) używam go już jakiś czas i nadal jest jak nowy. i bardzo łatwo się go myje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat mam Brauna i to już 11 lat.Sprawdza się bardzo dobrze. A kostki lodu,które rozdrabniamy blenderem,świetnie ostrzą nożyki urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jestem ciekawa opinii o braun multiquick 9, przymierzałam się ostatnio do kupienia :) spodobał mi się ze względu na różne funkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam, bo sama używam, praktycznie codziennie, bo mamy małe dziecko w domu i robimy różne zupki i przeciery dla naszego maluszka. Braun multiquick 9 dla każdej zapracowanej mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×