Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem z psem, pomocy

Polecane posty

Gość gość

nie wiem, co mam robić opiekuję się psem sąsiadów, którzy wyjechali za granicę na 3 tygodnie gdy sąsiedzi są na miejscu pies zachowuje się zupełnie normalnie natomiast, gdy zostaję z nim sama, to pies jest ewidentnie podniecony, szczęka zębami, cieknie mu ślina i często ma erekcję proszę tylko bez głupich żartów nie chodzi o to, że się go boję, bo nie jest duży, ale ani dla niego ani dla mnie nie jest to komfortowa sytuacja pies jest domowy, więc nie mogę go wywalić na dwór na cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypierdziel mu porzadnie w tylek reka odechce mu sie debilnych zachowan widac jak go wychowali wlasciciele takie zachowania u psa nie sa normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę bić cudzego psa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On takie cyrki z tęsknoty wyprawia.Też mam psiaka, póki ja jestem w domu wszystko ok niczego nie niszcz i grzeczny jak aniołek,jak idę do pracy i zostaje sam w domu istne tornado przez dom przechodzi.A pomysły ma takie,że strach,ostatnio jak już nic nie było do zdemolowania,bo wydawało mi się,że wszystko pochowałam to na okna wlazł i wytępił wszystkie kwiaty doniczkowe.On po prostu chce Ciś "ukarać" za to,że to ty jesteś teraz jego opiekunem a nie właściciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×