Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dodatkowy zarobek w domu

Polecane posty

Gość gość

Witam . Jeżeli chcialybyscie zarobic kilka przyslowiowych groszy w internecie to zapraszam, podajcie w komentarzasz swoje maile wysle Wam wiecej informacji Chetnym moge pokazac rowniez skan wplat na moje konto od firmy. edit: WARUNEK : ukonczone 18 lat, konto w polskim banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga !, ze względu na treść. OSZUST !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Folomeyev ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojecia czemu smiesz nazywac mnie oszustka. Chodzi o program partnerski, ja komus polecam to wiadomo mam bonus, zainteresowany dostaje mozliwosc zarobku. Jakie w tym oszustwo? dysponuje rowniez skanami przelewow/wplaty od firmy ( nie moge podac nazwy zeby nie robic reklamy co byloby sprzeczne z regulaminem) Zainteresowanych prosze zatem o maila na ktorego wysle szczegolowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmouth
Polecam Centrum Reklamy - w Internecie dostepne są dziesiątki artykułów na temat ich wiarygodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowe oszustwo. Jakaś kolejna piramida finansowa czy jeszcze większy chłam. Autorka wątku nawet nie chce podać nazwy tej pseudo firmy ;) I nie ośmieszaj się skanami przelewów, bo to żaden dowód. Wszyscy oszuści tak robią, gdy chcą się uwiarygodnić. Wymyśl coś lepszego, bo to już się nam przejadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ nie mam pojecia czemu smiesz nazywac mnie oszustka. Chodzi o program partnerski, ja komus polecam to wiadomo mam bonus, zainteresowany dostaje mozliwosc zarobku. Jakie w tym oszustwo? dysponuje rowniez skanami przelewow/wplaty od firmy ( nie moge podac nazwy zeby nie robic reklamy co byloby sprzeczne z regulaminem) Zainteresowanych prosze zatem o maila na ktorego wysle szczegolowe informacje. @ @ @ - - - Reklama firmy sprzeczna z regulaminem :) buahahahaha :D Jakiej firmie nie zależy na rozreklamowaniu swojej działalności? :D Ech ci internetowi oszuści. Są coraz bardziej żałośni w tych swoich podchodach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×