Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry stomatolog WROCŁAW

Polecane posty

Gość gość

Szukam dobro stomatologa we Wrocławiu. Polećcie jakiegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna górska przychodnia idd -jest genialna polecam, profesjonalistka 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radosław Sabat. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona Przywitowska przyjmuje w przychodni skrockiego która znajduję się w akademiku kredka świetna babeczka polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam gabinet, DENTAL PRACTICE Ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 13 52-204 Wrocław Rejestracja: 696 598 506 Ale polecam Pana, bo gabinet prowadzi małżeństwo. Może nie robiłam nic mega skomplikowanego, ale wielu moich znajomych z powodzeniem korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kepilar
Beata Pernala Szczombrowska na Krzykach. Zrobiła mi genialne implanty i kanałowe. Mają dwa gabinety ale ja normalnie rejestruje się na komórkę, łap nr: 795 560 222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia91italia
Polecam Omnident są naprawdę dobrzy i cennik też mają niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jeśli we Wrocławiu to tylko Omnident, dobrze zrobione zęby bez rujnowania portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarelZ
Omnident i Beata Szczombrowska, nic innego. Dentystka jest świetna. Nie wiem, jak ona to robi, ale w ogóle nie czułem bólu :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor24sawicki
Też myślę, że Omnident jest dobre, ja chodzę na Krzyki bo tam mam najbliżej ale z tego co wiem to przyjmują też na Powstańców Śląskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati_kowal
Chodzę do Szczombrowskiej z omnidentu już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Prędko nie zdecyduję się na żadną zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie jednym z najlepszych gabinetów stomatologicznych we Wrocławiu jest Duo Med http://www.dominiak.net.pl/ . Mialam tam sporo zębow leczonych, bo trochę się zaniedbałam , ale teraz wszystko jest pięknie I lekarze sympatyczni, z pozytywnym nastawieniem do pacjentów, wiec w ogole się człowiek nie stresuje wizytą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaś24
Ja mam takie same wrażenia, ale po wizycie w omnidencie - dr Szczombrowska potrafi nieźle czarować, żeby zapomnieć o tym, że się siedzi na fotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam wizytę w Omnidencie mam nadzieję, że faktycznie jest tak jak piszecie. Przeczytałam same pozytywne opinie, więc wypróbuję i napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina79
duzo sie ostatnio mozna naczytac o Omnidencie na roznych forach, az sama poszlam niedawno, bo z poprzednia dentystka bylo mi nie po drodze. I jestem bardzo zadowolona, trafilam na dr Szczombrowska (bardzo popularna skadinad w internecie) i bylo tak jak pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florentyna113
Osobiście leczę zęby w tym gabinecie http://www.luksdent.pl/, nie mogę powiedzieć złego słowa, personel miły i uprzejmy :) bardzo dbam o zęby i jak dotąd leczone u nich nie zepsuły się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.acz.pl/przychodnia/wroclaw - przychodnia Wrocław Usługi stomatologiczne dla dzieci i dorosłych. Oferta obejmuje: profilaktykę stomatologiczną, chirurgię z wykorzystaniem nowoczesnych znieczuleń, stomatologie estetyczną oraz wybielanie zębów, rentgen stomatologiczny, usuwanie kamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, polecam: www.omnident.pl do leczenia kanałowego, ciężkich przypadków i szczególnie do dzieciaków dr. Szczombrowska, do rwania jej ojciec. Mają u nas dużego plusa za podejście do dzieci, leczą nam synka który reaguje na wiertło dość nerwowo, do tego stopnia że kiedyś zdarzyło mu się mieć atak paniki na fotelu a u nich jakoś idzie do przodu i nie ma dantejskich scen. Ja sama się u nich jeszcze nie leczyłam ale mąż miał rwanie i borowanie i jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena zawadzińska
Tylko dr Krzysztof Mól z DENTAL cover na szybowcowej. Ratuje zęby, które inni chcą usunąć. Dwóch lekarzy powiedziało mi, że już nic nie da się zrobić, a pan Krzysztof w ciągu dwóch wizyt uratował mój ząb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodzę do DENTAL cover. Pan Krzysztof Mól ma świetne podejście do dzieci. Mój syn tam chodzi i prawie w ogóle się nie boi. Na ulicę szybowcową mam łatwy dojazd, no a klinika jest przepiękna. Jest tez stosunkowo tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić doktor Kowalską z kliniki Margo, która mi usuwała ósemki i jestem zadowolona bo cały zabieg poszedł sprawnie, a znieczulenie rzeczywiście działało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawiec292
Ja byłem w kochamstomatologie na Energetycznej, swego czasu, robiłem sobie plombę trójki która jest skrzywiona więc jest trudny zgryz i zrobili bardzo dobrze. W ogóle dobrze robią protetykę, miałem szczękę w paskudnym stanie bez 5 i 6 po prawej i dwójkę do koronowania. Koronę już zrobili i w ogóle nie czuć a do ubytków pewnie będą implanty ale na razie się wstrzymuje bo to droga rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Vitalium są na Mosiężnej. Tu macie pełny kontakt http://vitalium.pl/ Opieka jest na poziomie, cenowo też nie można narzekać. Co do samego leczenia to ja nie narzekam, wszystko mam poleczone i wybielone, tak więc mogę się w pełni uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie spotkałam się z takim gabinetem jak Maxdent gdzie pracownicy są na bieżąco ze wszystkimi nowinkami ze świata stomatologii, a tu się okazało że chodzą na szkolenia i sami się kształcą w tym kierunku. Teraz już wiem w jaki sposób wyprzedzają konkurencję, a ja w takim gabinecie mogę czuć się pewnie i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira007
Ja we Wrocławiu chodzę do http://www.camea-instytut.pl/. Jak dla mnie najlepszy stomatolog. Profesjonalizm i dobry sprzęt a najważniejsze, że znieczulenie jest tak bezboleśnie robione, że nawet rwanie zęba staje się znośnym zabiegiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×