Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apelocha z Gertki

znienawidzony temat na tym forum

Polecane posty

Gość Apelocha z Gertki

Witam drogie kafeterki. Rozterki mnie do was sprowadziły. Chciałbym się zapytać: czy chłopak ze średnim penisem (14-15 dł na 12,5 obw), dobry i zabawny ma szanse u takich kobiet jak wy? Wiem, wiem dużo żartów i niewybrednych opinii zaraz spłynie pod moim postem. Ale jestem trochę zrozpaczony, a chciałbym kochać i być kochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy u jakich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apelocha z Gertki
Możesz rozwinąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks jest bardzo ważny
... ale nie jest JEDYNĄ zawartością życia! Ja jestem facetem mocno seksualnym. Uwielbiam nawet, gdy Ona połyka gdy zechce, gdy jest na tyle łaskawa. Jednak twoje słowa "chciałbym kochać i być kochanym" w odniesieniu WYŁĄCZNIE do własnej fujary rzucają mnie o ziemię. A nie chcesz KOCHAĆ delikatnie tuląc ten najdroższy łepeczek , czując zapach Jej włosów, słuchając Jej oddechu? No jak byś TO nazwał, skoro słowo "kochać" zarezerwowałeś dla troski o własną fujarę? Co u Ciebie dzieje się NAJPIERW? Kopulacja, a jeśli udana, to w następstwie pojawienie się sympatii do przyjemnego obiektu? Wybacz, ale to typowe dla małolatów, którym ciśnienie nasienia nawet w głowie - prostuje uszy! U Ludzi, a nie przed-Ludzi i prymitywnych, neandertalskich pseudo-Ludzi pierwsza pojawia się serdeczność, tkliwość, uniesienie - no po prostu właśnie Miłość. Naturalną koleją rzeczy jest też czas na chęć obdarowywania, stopniowo najróżniejszymi darami. . Gdybyś napisał, że chcesz sobie popie.dolić, a nie KOCHAĆ, to nie byłoby nieporozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że każda miłość prowadzi do seksu a nie każdy seks do miłości, ale przez 20 lat waliłem konia i nie mogę dojść.....bez użycia własnej rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka     Goldman
U mnie nie. Mam dość facetów z kompleksem małego fiuta🖐️ O ile długość i obwód są ok, to te kompleksy dyskwalifikują Cię w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×