Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z dawnym nachalnym adoratorem

Polecane posty

Gość gość

Jakieś pół roku temu Mój chłopak Michałem z którym jestem aktualnie, napisał mi że już mnie nie kocha i że mu nie zależy że to koniec bardzo to przeżyłam bo byliśmy ze sobą 10 miesięcy i darzyłam go naprawdę silnym uczuciem, przestał się do mnie odzywać i wtedy zaczął do mnie pisać taki chłopak ja mu powiedziałam że niedawno zakończyłam związek że nie chce teraz nikogo ale on był nachalny zaczął pisać że mnie kocha po dłuższym czasie, minęło już trochę czasu od naszego rozstania z Michałem (ok. 3 tyg) umówiłam się w końcu z tamtym bo bardo nalegał myślałam może że chodź na chwilę zapomnę o Michale, na tym spotkaniu doszło do pocałunku na drugi dzień żałowałam tego co zrobiłam bo narobiłam tamtemu chłopakowi nadziei, stwierdziłam że lepiej będzie jak to zakończę , minął tydzień lub dwa i Michał znów się odezwał pogodziliśmy się i było już dobrze wróciliśmy do siebie , teraz minęło 8 miesięcy i znów odezwał się ten chłopak zaczął pisać do mojego chłopaka niszcząc mi tym związek , teraz Michał twierdzi że go zdradził że go okłamałam ale to nie prawda ja bym mu tego nigdy nie zrobiła on mnie zostawił a ja nie wiedziałam co robić jeszcze tamten namieszał mi w głowie i był taki nachalny , teraz żałuje tego wszystkiego i nauczyło mnie to żeby nigdy nie robić takich rzeczy jeśli się kogoś nie kocha , ale co ja mam teraz zrobić jak to wszystko wytłumaczyć , potrzebuje waszej rady Kocham Michała całym sercem nie chce go stracić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie powiedzieć całą prawdę Michałowi, tak jak to opisałaś tutaj. A temu kolesiowi napisz, że jest żałosny robiąc takie rzeczy dla swojej korzyści (której i tak nie będzie miał) bo właśnie został u ciebie skreślony na zawsze. Więc jesli bawi go kłamanie i cudza krzywda... A jak nadal nie przestanie to zapytaj go może czy chce mieć problemy z policją za prześladowanie lub zniesławienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Michałek to nie wie czego chcę i ten drugi typek to też coś z nim nie tak, że się wpierdziela innym w życie, powinnaś tak jak napisano: olać obu na rzecz odrabiania lekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×